نوشته شده توسط : یک دوست

نکروز اپیدرمی سوپرابازال تنها در بیماران با تشکیل تاول پس از درمان مشاهده شد. تابش لیزر یاقوت قرمز منجر به آسیب انتخابی به فولیکول های مو و تغییرات میکروسکوپی در اپیدرم پایه می شود. ظاهر طبیعی و توزیع کلاژن در لایه پوست شواهد بالینی را تأیید می کند که حذف موهای زائد با کمک لیزر، اگر به درستی انجام شود، منجر به تشکیل اسکار نمی شود. نشان داده شده است که پالس های لیزر یاقوت معمولی در از بین بردن انتخابی فولیکول های رنگدانه موی قهوه ای یا سیاه در بزرگسالان قفقازی موثر است.

او با استروئیدهای موضعی (پردنیزولون استات، 1٪، سوسپانسیون چشمی) تحت درمان قرار گرفت و از او خواسته شد تا 4 روز دیگر برگردد. در معاینه بعدی، بیمار دارای سلول‌های رنگدانه‌ای در محفظه قدامی چشم چپ و همچنین نقص‌های ترانس روشنایی عنبیه در قسمت تحتانی چشم چپ بود. و گفت 1 هفته دیگه پیگیری کن در طول ماه بعد، درمان با هر دو قطره به تدریج کاهش یافت و درمان با فنیل افرین، 2.5٪، 3 بار در روز در تلاش برای شکستن سینکیا در چشم چپ آغاز شد.

به نظر می رسد کوچک سازی فولیکول های انتهایی مو دلیل این پاسخ باشد. خانمی 55 ساله با سابقه چشمی فشار خون و نزدیک بینی با لیزر موهای زائد ابروی چپ خود را با لیزر 800 نانومتری لایت شیر ​​دایود حذف کرد.
لطفاً جهت دسترسی به لیست بهترین لیزر موهای زائد بدن کلیک کنید
او در حین عمل لیزر زیر محافظی که پوشیده بود متوجه درد در بالا و پشت چشم چپ خود شد و به تکنسین اطلاع داد که بلافاصله عمل را سقط کرد.

در هر 4 شرکت‌کننده، 6 ماه، 1 سال و 2 سال پس از قرار گرفتن در معرض لیزر، تغییر قابل توجهی در تعداد موها مشاهده نشد. آلوپسی ناشی از لیزر از نظر بافت‌شناسی با فولیکول‌های موی مینیاتوری و پوسته مانند همبستگی دارد. آلوپسی دائمی و بدون زخم را می توان با یک درمان واحد با پالس های لیزر یاقوتی با نفوذ بالا ایجاد کرد.

توصیه های لازم برای لیزر موهای زائد و دستورالعمل های بیمار

این مطالعه چگونگی تأثیر مراحل مختلف چرخه رشد فولیکول مو بر تخریب فولیکول توسط لیزر یاقوت را با استفاده از مدلی از چرخه‌های رشد همزمان موی قابل پیش‌بینی در موش‌های شیرخوار و نوجوان بررسی کرد. طیفی از پالس های لیزر یاقوت سرخ در طول مراحل مختلف چرخه رشد مو، به دنبال مشاهدات بافت شناسی و ناخالص از آسیب و رشد مجدد مو تحویل داده شد. فولیکول‌های موی مرحله آناژن در حال رشد و رنگدانه‌دار به حذف مو با قرار گرفتن در معرض لیزر یاقوت معمولی حساس بودند، در حالی که فولیکول‌های موی مرحله کاتاژن و تلوژن در برابر تابش لیزر مقاوم بودند. آسیب حرارتی انتخابی به فولیکول ها از نظر بافت شناسی مشاهده شد و رشد مجدد مو وابسته به جریان بود. در حیواناتی که در طول آناژن در معرض آناژن قرار گرفتند، فلوئنس‌های میانی باعث آلوپسی غیراسکار شدند، در حالی که فلوئنس‌های بالا باعث آلوپسی زخمی شدند. یافته های این مطالعه راهبردهای درمانی برای لیزر موهای زائد بهینه را پیشنهاد می کند.

در بیماران مبتلا به ویتیلیگو، MC ها در پوست، چشم ها و احتمالاً گوش ها از بین می روند. با این حال، مفهوم ویتیلیگو به عنوان یک بیماری سیستمیک تنها زمانی به وضوح مشخص می شود که مکانیسم های دخیل در ویتیلیگو شناسایی شوند. پیشرفت‌های اخیر در زمینه‌های کشت سلول‌های تاج عصبی و ژنتیک مولکولی، دیدگاه‌های جدیدی را در درک ویتیلیگو باز کرده است. این نه تنها منجر به درمان های بهتر برای بیماران ویتیلیگو می شود، بلکه احتمالاً کلیدی برای تحریک رشد مجدد سلول های عصبی در سایر بیماری های عصبی نیز خواهد بود.

اثرات لیزر موهای زائد چقدر طول می کشد؟

19 بیمار قفقازی سالم با موهای تیره (قهوه ای/سیاه) با لیزر یاقوتی تحت درمان قرار گرفتند و پس از 0، 2، 3، 5، 7، 14 و 21 روز بیوپسی گرفته شد. نمونه‌های تحت درمان با لیزر انعقاد و زغال‌زدگی گسترده ساقه‌های موی زیر جلدی را نشان دادند. این فولیکول های آشکارا آسیب دیده به طور تصادفی در بین فولیکول های دست نخورده در همان محل های درمان پراکنده شدند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت کلینیک رز بازدید نمایید
تغییرات میکروسکوپی نیز در اپیدرم پایه که در آن ملانین متمرکز شده بود، بدون توجه به هرگونه آسیب ماکروسکوپی آشکار، مشاهده شد. سطح پایینی از پاسخ التهابی که تا 2 هفته پس از درمان مشاهده می‌شود، همیشه به دنبال درمان با لیزر بود.

آیا به چندین درمان نیاز خواهم داشت؟

12 هفته پس از آخرین درمان، هیچ تفاوتی بین نواحی درمان نشده و درمان شده با لیزر تشخیص داده نشد. پارامترهای لیزر اعمال شده در این مطالعه منجر به اپیلاسیون موثر موهای بدن نمی شود. حذف موهای زائد به مدت 2 سال پس از یک درمان واحد با پالس های لیزر یاقوتی در حالت عادی (694 نانومتر، 270 میکروثانیه، قطر پرتو 6 میلی متر) اندازه گیری شد.

ملانوبلاست ها در غلاف ریشه خارجی فولیکول های مو، سلول های مخزنی برای رنگدانه مجدد هستند. بهبود ویتیلیگو با فعال شدن و تکثیر این MB ها آغاز می شود و به دنبال آن مهاجرت به سمت بالا به اپیدرم نزدیک است که جزایر رنگدانه دور فولیکولار را تشکیل می دهد. مهاجرت، تکثیر و تمایز MC ها و MB ها توسط عوامل مشتق از کراتینوسیت و برخی از ژن های رنگ پوشش تنظیم می شود. هر درمانی برای ویتیلیگو نه تنها باید جمعیت مجدد MC ها را توضیح دهد، بلکه باید رشد عملکردی آنها را نیز توضیح دهد.

انرژی لیزر یاقوت در 694 mn به طور متوسط ​​توسط ملانین جذب می شود و حداقل توسط سایر کروموفورهای پوست جذب می شود. این خاصیت و عمق نفوذ آن در درم باعث جذب در فولیکول های مو رنگدانه شده می شود، بنابراین آن را برای فتوترمولیز این زائده ها مناسب می کند. گزارش‌های بالینی از اثربخشی چنین لیزرهایی برای از بین بردن موهای زائد به تعداد زیادی در حال ظهور است، اما اطلاعات علمی در مورد مکانیسم دقیق عمل هنوز وجود ندارد. هدف این مطالعه ارزیابی و تعریف بیشتر پاسخ‌های بافت‌شناسی فولیکول‌های مو به نور لیزر یاقوتی پالسی 3 میلی‌ثانیه است. بیست و چهار بیمار با موهای قهوه ای یا سیاه زیر بغل یا کشاله ران با لیزر یاقوتی 3 میلی ثانیه ای در یک، دو یا سه نوبت تحت درمان با فلوانس از 10 تا 40 J/cm2 قرار گرفتند.

اگرچه بسیاری از درمان‌های موقتی برای هیرسوتیسم و ​​هیپرتریکوزیس وجود دارد، اما نیاز به یک درمان عملی و دائمی برای رفع موهای زائد است. هدف ما مطالعه استفاده از پالس‌های لیزر یاقوتی در حالت عادی برای تخریب فولیکول‌های مو با فتوترمولیز انتخابی بود. آسیب ارزیابی بافت شناسی در پوست سگ مو سیاه در شرایط in vivo پس از استفاده از امواج لیزر مختلف برای طراحی یک مطالعه انسانی مورد استفاده قرار گرفت. 13 داوطلب با موهای قهوه‌ای یا مشکی در معرض پالس‌های لیزر یاقوتی معمولی با شارهای 30 تا 60 ژول بر سانتی‌متر مربع قرار گرفتند که به هر دو ناحیه پوست تراشیده شده و موم‌شده تحویل داده شد.

با استفاده از پروتکل‌های درمانی پیشنهادی، اپیلاسیون به کمک لیزر ممکن است به طور موثر انجام شود. درجه و مدت کاهش با محل آناتومیک متفاوت است و با درمان های متعدد بهبود می یابد. ملانوسیت ها سلول های تولید کننده ملانین پوست هستند که از سلول های تاج عصبی مشتق می شوند. ویتیلیگو ولگاریس یک اختلال رنگدانه شایع است که در نتیجه تخریب MC های عملکردی در پوست آسیب دیده ایجاد می شود. سه پاتومکانیسم غالب ویتیلیگو عبارتند از: فرضیه ایمنی، فرضیه عصبی و فرضیه اتوسیتوتوکسیک.

ظاهراً فولیکول های موی آناژن اولیه به طور موثر با لیزر یاقوت درمان نشدند. لیزر روبی منجر به آسیب گسترده فولیکولی می شود و فولیکول های مو که در مرحله اولیه آناژن در نظر گرفته می شوند به طور موثر درمان نشدند. شاید به همین دلیل است که چندین دوره لیزر درمانی برای به دست آوردن نتایج رضایت بخش مورد نیاز است.

کاهش تراکم مو در ناحیه تحت درمان تنها عارضه مشاهده شده بود که به دلیل برگشت پذیری آن مورد پذیرش بیماران قرار گرفت. از نظر آماری درصد بهبودی در ضایعات اولیه در مقایسه با ضایعات دیررس بیشتر بود. نویسندگان به این نتیجه رسیدند که استفاده از لیزر الکساندرایت 755 نانومتری برای درمان AKN یک روش ایمن و موثر با میزان عود کم است.

لیزر روبی در از بین بردن موهای ناخواسته از بیماران با پوست تیره، اما با بروز عوارض جانبی پوستی بیشتر، موثر است. تصور می شد که بروز هیپوپیگمانتاسیون پس از تابش لیزر به دلیل سرکوب ملانوژنز در اپیدرم به جای تخریب ملانوسیت ها باشد. یک زن 58 ساله با لیزر Candela GentleLASE 755 نانومتری تحت عمل لیزر موهای زائد اطراف هر دو ابرو قرار گرفت. پزشک معالج گزارش می دهد که از محافظ توصیه شده برای هر دو چشم استفاده کرده است. روز بعد، بیمار به دلیل درد چشم و حساسیت به نور در هر دو چشم، به اپتومتریست مراجعه کرد. یافته‌های معاینه حاکی از حدت بینایی 20/20 OU با سلول‌های محفظه قدامی نادر و اثری از خراشیدگی اپیتلیال سطح قرنیه در هر دو چشم بود.

پس از 3 هفته درمان با فنیل افرین، 2.5٪، سینکیا باقی ماند و فنیل افرین متوقف شد. در پیگیری 4 ماهه، حدت بینایی بیمار 20/20 OU بود، اما آتروفی عنبیه، سینکیای خلفی و کورکتوپی در چشم چپ باقی ماندند.

معاینه اتاق قدامی سلول ردیابی و شعله ور شدن چشم چپ را نشان داد که نشان دهنده سلول های التهابی در گردش و نشت پروتئین به اتاق قدامی است. در آن زمان، تشخیص آنیزوکوری تروماتیک با یووئیت قدامی خفیف داده شد. بیمار با پردنیزولون 1%، قطره های موضعی چشمی 4 بار در روز در چشم چپ به مدت 5 روز تحت درمان قرار گرفت. سپس به او دستور داده شد که دارو را قطع کند و در صورت افزایش علائم زودتر، 5 هفته دیگر برای معاینه بعدی بازگردد.

بیشتر آسیب لیزر نواحی برآمدگی را در بر می گیرد اما از لامپ های مو کوتاه می آید. به نظر نمی رسد آسیب لیزر به اندازه کافی در ساقه های مو گسترش پیدا کند تا منجر به تخریب دائمی مو شود. پالس های لیزری که به طور انتخابی به فولیکول های رنگدانه مو آسیب می رسانند، یک درمان مفید برای هیپرتریکوزیس هستند. از نظر بالینی، موهای در حال رشد مجدد اغلب پس از درمان نازک تر و روشن تر می شوند.:: موضوعات مرتبط: کلینیک زیبایی , ,
:: بازدید از این مطلب : 583
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 فروردين 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : یک دوست

لیزر موهای زائد پس از اتمام دوره، تا 90٪ کاهش دائمی موهای زائد را به شما می دهد. این روش بیش از 15 دقیقه طول نمی کشد و هیچ زمان خرابی ندارد. بله، حذف کامل موهای زائد داخل سوراخ های بینی باعث می شود که ذرات گرد و غبار و میکروب ها وارد دستگاه تنفسی شما شوند و خطر ابتلا به آلرژی و سایر عفونت ها را افزایش دهند. به جای آن می توانید روشی را انتخاب کنید که باعث کاهش قابل مشاهده رشد مو شود. هر چقدر هم که ممکن است خجالت آور باشد، موهای اطراف نوک سینه ها بسیار رایج هستند.

روش های سنتی ممکن است نتایج سریع اما موقتی به شما بدهد. توصیه می شود از انجام هر گونه روش کوتاه کردن موهای بینی بدون راهنمایی متخصص خودداری کنید و نتایج ممکن است برای هر فردی بر اساس روش مورد استفاده متفاوت باشد. خیر، کندن یا هر روش دیگری برای از بین بردن رشد مو در داخل سوراخ های بینی ممکن است منجر به آسیب و رشد درونی شود. همچنین ممکن است خطر ابتلا به سینوزیت، آلرژی های تنفسی و عفونت های ریوی را افزایش دهد. برای به حداقل رساندن ظاهر موهای بینی باید روش های بدون درد دیگری را امتحان کنید.

این دستگاه موی سر ایمن و مناسب برای سفر با یک حرکت ساده انگشتان دست شما عمل می کند و باعث می شود موهای بینی سریع، آسان و بدون درد باشد. در حالی که دانستن اینکه چه روش هایی را برای رفع موهای زائد بینی ترجیح دهید ضروری است، به همان اندازه مهم است که از چه تکنیک هایی اجتناب کنید. اگرچه بسیاری از آنها راه های زیر را برای خلاص شدن از شر موهای بینی انتخاب می کنند، اما ممکن است از نظر ایمنی و کارایی بهترین گزینه نباشند. اصلاح کردن خوب است، اما این روش های دیگر از بین بردن موهای زائد می توانند اثربخشی لیزر درمانی را کاهش دهند. اگر عاشق پوشیدن صندل یا کفش پاشنه دار هستید، ممکن است نگران انگشتان مودار یا موهای بالای پا باشید. یا اگر موهای زبرتر و تیره روی انگشتان دارید، ممکن است باعث خجالت شما شود.

برخی از عوارض جانبی طبیعی ممکن است پس از درمان های لیزر موهای زائد رخ دهد، از جمله خارش، پوست صورتی، قرمزی، و تورم در اطراف ناحیه درمان یا تورم فولیکول ها. بینی شما نه تنها در مرکز صورت شما قرار دارد، بلکه به معنای واقعی کلمه یک اینچ از مغز شما فاصله دارد، بنابراین نمی خواهید در مورد حذف موهای بینی ریسک کنید. آیا آماده‌اید با یکی از غیر جذاب‌ترین و در عین حال ضروری‌ترین کارهای زندگی خود را کثیف و کثیف کنید؟ درست است، ما در مورد رفع موهای زائد بینی صحبت می کنیم.
لطفاً جهت دسترسی به لیست بهترین لیزر موهای زائد بانوان کلیک کنید
وقتی صحبت از آرایش مردانه می شود، کارت های رایگان زیادی وجود دارد. مردان طاس نیازی به نگرانی در مورد مراقبت از مو ندارند، مردانی که صورت نوزاد دارند نیازی به نگرانی در مورد نگهداری از ریش ندارند - شما این تصویر را دریافت می کنید.

چه چیزی باعث رشد موهای بینی می شود؟

اگر به لیزر موهای زائد علاقه مند هستید، حتماً یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک با مجوز بورد پیدا کنید. لیزر موهای زائد را فقط در یک مرکز حرفه ای بپذیرید. از آنجایی که بینی یک حفره کوچک بدن است، یکی از سخت ترین نقاط برای درمان با لیزر است.

روش های از بین بردن موهای زائد بینی

این نواحی کوچک را می توان به سرعت و به طور موثر با لیزر موهای زائد درمان کرد. برخی از محصولات طبیعی ممکن است وجود داشته باشند که می توانند موهای بینی را نازک کنند، اما تمام دستورالعمل های محصول را با دقت بخوانید. اکثر برچسب های کرم موبر نشان می دهد که برای استفاده روی موهای بینی بی خطر نیستند. در بیشتر موارد، اپیلاسیون یا کندن موهای بینی توصیه نمی شود. کندن تک تک موها می تواند منجر به رشد موهای زائد و عفونت شود. اپیلاسیون، به خصوص، می تواند به پوست عمقی بینی شما آسیب برساند.

اما موهای بینی چیزی است که همه ما با آن متولد شده ایم. در واقع، ما در طول زندگی بیش از شش فوت موی بینی رشد می کنیم.

اگرچه موهای بینی زنان در مقایسه با مردان کمتر برجسته است، اما گاهی اوقات ممکن است به دلیل اختلالات هورمونی رشد موهای ناخواسته را تجربه کنند. خانم ها معمولا ترجیح می دهند لیزر موهای زائد را به عنوان یک گزینه درمانی بدون درد و دائمی برای خلاص شدن از شر موهای زائد بینی انتخاب کنند. برهنه کردن پوست بیشتر در ماه های تابستان اغلب می تواند قسمت هایی از بدن را که ممکن است در آنها رشد موهای آزاردهنده و ناخواسته داشته باشید برجسته کند. موی بینی یا گل مژه یک سپر محافظ است که از ورود گرد و غبار و میکروب ها به مجاری هوایی ما جلوگیری می کند و بر ریه های ما تأثیر منفی می گذارد. حذف کامل موهای بینی ممکن است خطر ابتلا به عفونت های دستگاه تنفسی، سینوزیت و آلرژی را افزایش دهد. اگر روش‌های توصیه‌شده توسط متخصص پوست را انتخاب کنید، می‌توانید طی چند جلسه کاهش قابل توجهی در رشد موهای ناخواسته مشاهده کنید، اما رسیدن به نتایج دائمی ممکن است مدتی طول بکشد.

این را در ادامه بخوانید

اگرچه این یک چیز طبیعی است، اما لازم نیست دائمی باشد و می توان آن را به طور موثر درمان کرد. لیزر موهای زائد دردناک نیست، آن را مانند یک نوار الاستیک که بر روی پوست تکان می دهد توصیف شده است. هرچه تعداد درمان‌های بیشتری داشته باشید، درد کمتری احساس خواهید کرد زیرا فولیکول‌های مو کمتری مورد هدف قرار می‌گیرند. اگر نمی خواهید موهای بینی شما خیلی نمایان شود، روش های مطمئنی برای کاهش موهای بینی وجود دارد. کوتاه کردن موهای بینی با قیچی مخصوص ایمن ترین روش است.

دکتر گارشیک توضیح می دهد که موهای بینی مانند فیلتر هوا برای بدن است، اولین خط دفاعی ما در برابر آلاینده های محیطی مانند کثیفی، زباله های موجود در هوا، گرد و غبار و گرده. آنها دارای پوشش نازکی از مخاط هستند که به به دام انداختن ذرات قبل از ورود به سیستم تنفسی کمک می کند. با توجه به میزان مه دود که روزانه با آن روبرو هستیم، این کار کوچکی نیست. در واقع، دکتر گارشیک به مطالعه ای اشاره می کند که نشان می دهد حضور بیشتر موهای بینی می تواند خطر ابتلا به آسم را کاهش دهد.

لیزر موهای زائد می تواند نمایان ترین موهای بینی را در لبه داخلی سوراخ بینی هدف قرار دهد و از آویزان شدن موهای مزاحم روی بینی جلوگیری کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت نیوشا بازدید نمایید
همچنین می‌توانیم قسمت بالایی بینی، کناره‌ها، نوک و بریج را درمان کنیم. اکثر مردم این موها را می‌کنند که بعد از چند روز دوباره ظاهر می‌شوند.:: موضوعات مرتبط: کلینیک زیبایی , ,
:: بازدید از این مطلب : 577
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 فروردين 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : یک دوست

این دستگاه بر خلاف بسیاری از گزینه های دیگر لیزر موهای زائد، می تواند در تمام طول سال برای انواع پوست از 1 تا 6 مورد استفاده قرار گیرد و حتی می توان به طور ایمن و موثر برای از بین بردن موهای زائد روی پوست برنزه استفاده کرد. Soprano Titanium که توسط Alma - ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مبتنی بر انرژی در جهان برای بازارهای جراحی، زیبایی‌شناسی پزشکی و زیبایی - توسعه یافته است، پلتفرم حذف موهای زائد موفقی است که عملکرد نهایی را با راحتی بی‌نظیر ترکیب می‌کند. اپلیکاتور و سیستم خنک‌کننده پیشرفته، درمان‌ها اکنون بسیار سریع‌تر و بدون درد هستند - یک راه‌حل بهبود یافته قابل توجه برای بیماران و پزشکان به طور یکسان ارائه می‌کند.

با استفاده از جدیدترین و بهترین تکنولوژی، درمانگران مجرب و مجرب ما هر روز لیزر موهای زائد را برای مشتریان خود در هارپندن، لوتون، سنت آلبانز، رادلت و ردبورن ارائه می کنند. یک پلتفرم حذف موهای زائد که عملکرد نهایی را با راحتی بی نظیر ترکیب می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت بهرویان بازدید نمایید
به لطف اندازه بزرگ 4 سانتی‌متر مربعی و سیستم خنک‌کننده پیشرفته، درمان‌ها اکنون بسیار سریع‌تر و بدون درد هستند - راه‌حل بهبود یافته قابل توجهی برای بیماران و پزشکان به طور یکسان ارائه می‌کند.

سوپرانو تیتانیوم از مزایای سه طول موج ترکیبی، با تجربه بیمار بهبود یافته و رویکرد کسب و کار گرا استفاده می کند و راه حل جدیدی منحصر به فرد و نتیجه محور را در دنیای حذف موهای حرفه ای ایجاد می کند. در حالی که ملانین در پوست تیره به طور تصاعدی نسبت به گرمای استفاده شده در لیزر حساس تر است، روش SHR Soprano Titanium از نظر بالینی ثابت شده است که برای انواع پوست های تیره ایمن است.
لطفاً جهت دسترسی به لیست بهترین مرکز زیبایی پوست و مو کلیک کنید
SHR به جای قرار دادن فولیکول مو در معرض یک پالس پر انرژی که می تواند باعث آسیب به پوست با تعداد ملانین بالا شود، به تدریج پوست را گرم می کند تا زمانی که انرژی گرمایی مورد نیاز به فولیکول مو برسد.

ارزیابی ایمنی و کارایی لیزر موهای زائد با طولانی مدت

سوپرانو از فناوری SHR™ استفاده می کند، تنها روش لیزر موهای زائد که از نظر بالینی اثبات شده است و تقریباً بدون درد است و همچنین برای انواع پوست، از جمله رنگ های تیره، ایمن ترین است. گرمایش تدریجی و روش تحویل تک پالس منحصر به فرد آن به طور موثری به فولیکول مو آسیب می رساند و رشد مجدد را به تاخیر می اندازد و در عین حال از آسیب به بافت اطراف جلوگیری می کند. این درمان را می‌توان در هر زمانی از سال انجام داد و روی پوست‌های برنزه به خوبی کار می‌کند، در حالی که اطمینان حاصل می‌کند که قرار گرفتن در معرض آفتاب هیچ اثری را پس از درمان باقی نمی‌گذارد. دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano ICE جدیدترین پیشرفت برای کاهش دائمی موهای زائد از Alma Lasers، توسعه دهنده پیشرو در زمینه فناوری های لیزر، اولتراسوند و RF برای روش های زیبایی، پوست و جراحی است. لیزر Soprano ICE™ یک روش اثبات شده برای رفع موهای زائد موثر و تقریباً بدون درد، می‌تواند با خیال راحت انواع پوست، از جمله پوست برنزه و انواع مو از جمله موهای نازک و قرمز را در تمام طول سال درمان کند. علاوه بر این، Soprano ICE™ Titanium با فناوری SHR از نظر بالینی ثابت شده است که بالاترین نرخ پوشش صنعت را دارد که برای مشتریان ما به معنای زمان درمان سریع‌تر است.

این مدرن ترین، ایمن ترین و موثرترین راه برای خلاص شدن از شر موهای زائد است. این روش شامل هدایت یک پرتو ویژه و متمرکز نور بر روی پوست است. اکثر مردم می توانند یک احساس ضعیف را احساس کنند اما آن را ناراحت کننده نمی دانند.

پیشرفتی در حذف موهای زائد با لیزر: عملکرد نهایی

موهای سفید و خیلی بلوند جواب نمی دهند و موهای قرمز رنگ همیشه جواب نمی دهند. اگر در مورد مناسب بودن خود برای درمان شک دارید، توصیه می کنیم ابتدا با یکی از متخصصان مجرب ما مشورت کنید. در طول مشاوره اولیه شما، ما همچنین پوست شما را آزمایش می کنیم تا مطمئن شویم که می توانید درمان لیزر موهای زائد را ادامه دهید.

به عنوان مثال، درمان برای ساق کامل به جای چند ساعت زمان می تواند تنها در 30 دقیقه انجام شود. این به دلیل تکنیک In-Motion است که به طور جمعی تمام ریشه های مو را در یک شبکه گرم و غیرفعال می کند، برخلاف جستجوی کرومسفورهای منفرد در ریشه مو. لیزر موهای زائد در Harpenden توسط Rebecca Jade Beauty and Aesthetics با استفاده از جدیدترین دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو آیس انجام می شود.

Soprano ICE با استفاده از پالس های انرژی لیزر دایود مادون قرمز به تدریج فولیکول های مو را در لایه زیر پوستی پوست گرم می کند تا زمانی که دیگر نتوانند موهای جدید تولید کنند. با استفاده از فناوری منحصر به فرد IN-Motion™ و نوک درمانی DualChill™ ثبت اختراع، سطح پوست شما خنک و راحت می ماند. حرکت جارویی همچنین هرگونه نقطه رد شده یا از دست رفته رایج در سایر انواع لیزر موهای زائد را از بین می برد. لیزر دایود 808 نانومتری نور را قادر می‌سازد تا به عمق پوست نفوذ کند و نسبت به سایر لیزرها ایمن‌تر است زیرا می‌تواند از رنگدانه ملانین در اپیدرم پوست جلوگیری کند. ما می توانیم از آن برای کاهش دائمی موهای زائد تمام موهای رنگ شده در هر 6 نوع پوست از جمله پوست های برنزه استفاده کنیم.

در DD Clinical، ما همیشه آزمایش پچ را قبل از هر درمانی برای تایید مناسب بودن توصیه می کنیم. لیزر موهای زائد جایگزین مناسبی برای کسانی است که موهای ناخواسته در طیف وسیعی از نواحی مختلف دارند و به روش‌های سنتی حذف موهای زائد (مانند اصلاح یا اپیلاسیون) ادامه نمی‌دهند. سوپرانو تیتانیوم یک دستگاه از بین بردن موهای زائد SHR است که عملکرد نهایی را با راحتی بی نظیر ترکیب می کند. این دستگاه از مزایای سه طول موج ترکیبی استفاده می کند و راه حل جدیدی منحصر به فرد و نتیجه محور در دنیای لیزر موهای زائد حرفه ای ایجاد می کند.

این امر SHR را به ایمن ترین گزینه لیزر موهای زائد از جمله برای بیماران با پوست تیره تبدیل می کند. همچنین شامل دو کانکتور است که امکان اتصال همزمان دو اپلیکاتور مختلف به پلت فرم را فراهم می کند و زمان درمان را کوتاه تر می کند. سوپرانو تیتانیوم دارای سر اپلیکاتور بزرگتر نسبت به سایر دستگاه ها است، به وسعت 4 سانتی متر مربع، به این معنی که زمان درمان بیمار تا 40٪ کاهش می یابد. درمان همچنین به دلیل سیستم انقلابی ICE PLUS که پوست را خنک می کند در حالی که دستگاه فولیکول ها را مختل می کند، تقریباً بدون درد است.

با ترکیب سطوح جذب و نفوذ طول موج های مختلف، Soprano Titanium ایمن ترین و کارآمدترین دستگاه لیزر حرفه ای رفع موهای زائد امروزی است. سوپرانو تیتانیوم با ترکیب سطوح جذب و نفوذ طول موج های مختلف، همراه با پوشش درمانی طولانی مدت، افزایش راحتی و نیاز به نگهداری کم، ایمن ترین و کارآمدترین درمان حذف موهای زائد موجود امروزی است. دستگاه لیزر موهای زائد سوپرانو تیتانیوم مزایای سه طول موج ترکیبی را با تجربه بهتر بیمار و یک استراتژی تجاری محور ترکیب می کند تا یک راه حل انقلابی منحصر به فرد و مبتنی بر نتیجه را در زمینه رفع موهای زائد حرفه ای ارائه دهد. لیزر سوپرانو ICE ادعا می کند که ایمن ترین درمان لیزر موهای زائد برای انواع پوست، از 1 تا 6 (1 روشن ترین رنگ پوست – 6 رنگ تیره ترین پوست) است.

سرعت تکرار بالای پالس‌های کوتاه به عمق درم وارد می‌شود که به میانگین توان بالا و ایجاد گرما مؤثر از نظر درمانی دست می‌یابد. پوست را تسهیل می کند و دمای کنترل شده را در طول کل درمان تسهیل می کند. کل درمان نوک یاقوت کبود سرد ICE Plus خطرات اپیدرم را به حداقل می رساند و در عین حال گرما را در درم که فولیکول های مو در آن درمان می شوند حفظ می کند. بیماران اکنون می توانند از یک تجربه کاملاً بدون درد، خنک و راحت در طول جلسه لذت ببرند. Soprano Titanium با استفاده از فناوری 3 بعدی منحصر به فرد خود، سه طول موج لیزر موثر را در یک اپلیکاتور واحد ترکیب می کند و به طور همزمان اعماق بافت ها و ساختارهای آناتومیکی را در فولیکول مو هدف قرار می دهد.

سوپرانو تیتانیوم از روش Alma Laser’s SHR استفاده می کند که تنها روش ثابت شده بالینی لیزر موهای زائد است که عملاً بدون درد است. روش منحصر به فرد گرمایش و تحویل انرژی به طور موثر به فولیکول مو آسیب می رساند و در عین حال از آسیب و درد به بافت اطراف جلوگیری می کند. در عین حال با فناوری پیشرفته ICE Plus ادغام شده است که به طور مداوم پوست را خنک می کند و دمای کنترل شده را در کل درمان تسهیل می کند. نوک یاقوت کبود سرد ICE Plus خطرات اپیدرم را به حداقل می رساند و در عین حال گرما را در درم که فولیکول های مو در آن درمان می شوند حفظ می کند.:: موضوعات مرتبط: کلینیک زیبایی , ,
:: بازدید از این مطلب : 551
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 22 فروردين 1401 | نظرات ()

صفحه قبل 1 صفحه بعد