آیا مشاوره بیمه برای شما مناسب است؟
نوشته شده توسط : یک دوست
آیا مشاوره بیمه برای شما مناسب است؟
 
در اینجا نگاهی داریم به نقش ها و مسئولیت های مشاوره بیمه و همچنین چگونگی یکی شدن.
 
لیست کارهای مشاور
 
در اینجا چند نمونه از خدمات مشاوره ای بیمه ای معمولی وجود دارد که می تواند به مشتریان ارائه شود:

تجزیه و تحلیل ریسک: این شامل بازنگری در کل فعالیت ها و امکانات یک شرکت برای شناسایی و قرار گرفتن در معرض عمده خسارات فاجعه بار و جزئی است ، اینکه چه قرار است در معرض خطر قرار گیرد یا بیمه شود یا حفظ شود و اطمینان حاصل شود که همه نهادها در برنامه بیمه گنجانده شده اند.
 
کنترل ضرر: مشاوران در فعالیت های پیشگیری از ضرر و انطباق با توصیه های شرکت در زمینه کنترل ضرر به مشتریان کمک می کنند.

بررسی ادعاها: مشاوره بیمه ممکن است به طور دوره ای (سه تا شش ماه) ادعاها را با مشتری و شرکت حمل کننده بررسی کنند و همچنان در تصمیم گیری برای تعیین ذخایر و تسویه حساب مطالبات نقش داشته باشند.

انتخاب کارگزار: مشاوران می توانند تخصص کارگزار بیمه مشتری را تعیین کرده و مصاحبه شخصی را با هر کارگزار انجام دهند.

جبران خسارت کارگران: مشاوره بیمه سالانه تجزیه و تحلیل تغییر تجربه را انجام می دهند.

درخواست های پیشنهادی: مشاوره بیمه RFP ارائه می دهند و کلیه پیشنهادات و مشخصات بیمه را برای پوشش و تعیین قیمت رقابتی بررسی می کنند.
شرکت های مخابراتی: مشاوران معمولاً پذیرش یا عدم پذیرش شرکت های بیمه را تعیین می کنند و رتبه بندی و قدرت مالی آنها را بررسی می کنند.


اگرچه کارگزاران همیشه وقتی مشتری با یک مشاور بیمه درگیر می شود از آن لذت نمی برند ، اما طبق تجربه، مشتری معمولاً همه توصیه های مشاور را می پذیرد. مشتریان به نظر غیرمناقضی در مورد برنامه های بیمه خود نیاز دارند. مشاور با پرداخت هزینه ثابت استخدام می شود و منوط به این نیست که مشتری چه مقدار یا چه مبلغی را خریداری کند. کارگزاران می توانند با گذراندن دوره های بیمه مانند CPCU یا CIC ، آموزش شرکت های بیمه ، دوره های سطح دانشگاه و آموزش های خوب در محل کار همراه با سالها تجربه در تجارت ، مهارت خود را در ارائه مشاوره بیمه افزایش دهند. امروزه به دلیل مواجهه جدید با خسارات ناشی از سایبر و سایر خطرات اغلب ناشناخته که تهدیدهای واقعی برای تجارت هستند ، نیاز به مشاوره بیمه ای رو به رشد است ، به ویژه برای مشتریان کوچکتر و متوسط.
 
چه کسی به بیمه مشاور بازرگانی نیاز دارد؟
 
اگر خدمات شما به عنوان مشاور بازرگانی ، از جمله خدمات مشابه ، ارائه مشاوره مدیریتی ، حفظ اطلاعات محرمانه و پیشنهاد برنامه های مالی و استراتژی های سرمایه گذاری است ، باید یک بیمه نامه مشاغل کوچک در نظر بگیرید. با وجود مشاوره بیمه در کنار خود ، می توانید معاملات مالی را از صدمه زدن به توانایی شما برای خدمات روزمره به مشتریان خود دور نگه دارید. بسته به ماهیت کار مشاوره تجاری خود ، ممکن است از داشتن بیمه مسئولیت حرفه ای ، بیمه مسئولیت عمومی و بیمه صاحبان مشاغل بهره مند شوید. مشاوره بیمه هستند تا به شما کمک کنند تصمیم بگیرید که چه چیزی برای کسب و کار کوچک شما بهینه است. 
 
بیمه مسئولیت حرفه ای برای مشاوران بازرگانی
 
یکی از مهمترین انواع بیمه های مشاوره تجاری می تواند بیمه مسئولیت حرفه ای باشد. دلیل این امر آنست که از مشاوران بازرگانی خواسته شده است تا توصیه هایی ، مشاوره و استراتژی هایی را برای مشتریانی که برای سودآوری و تحقق اهداف گسترده به کمک آنها نیاز دارند ، ارائه دهند. بیمه مسئولیت حرفه ای ، که بعضاً بیمه خطا و حذفیات نامیده می شود (بیمه E&O) ، پوشش دعاوی علیه مشاغل ارائه دهنده خدمات حرفه ای و شخصی - برای مشاوره مشاغل مانند شما است. این یک نوع ایده آل برای محافظت در برابر اشتباهات و خطاهای قضاوت است.
چه موقع داشتن بیمه مسئولیت حرفه ای به عنوان مشاور بازرگانی مهم است؟
 
سناریوهای زیر تعداد انگشت شماری از موارد بی شماری را توصیف می کند:
 
کنترل پروژه از کنترل خارج شده است: یک مشاور بازرگانی برای تنظیم پروژه ای که از تاریخ موعد مقرر گذشته است و بیش از بودجه است ، با مشتری قرارداد بسته شده است. مشاور متعهد شده است که پروژه را به اتمام برساند. همانطور که در پروژه تحقیق می کنند ، مشاور متوجه می شود که مدیر پروژه سابق دید دقیقی از محصولات قابل ارائه به مشتری ارائه نکرده است و مشاور اکنون با دامنه کاری روبرو است که دو برابر پیش بینی اولیه است. وقتی مشاور این یافته را به مشتری خود ارائه می دهد ، عصبانی است و مشاور را متهم می کند که قبل از امضای قرارداد با دقت لازم در بررسی پروژه انجام نمی دهد.
بیمه مسئولیت حرفه ای می تواند از مشاوران تجاری در برابر ادعای سهل انگاری محافظت کند ، حتی اگر اشتباه نکرده باشند. مشاوره بیمه برای این نوع شرایط و بسیاری موارد دیگر برنامه های مشاور تجاری را ارائه می دهد. ما می توانیم برای مشاوران تجاری آسان تر از پوشش بیمه ای متناسب با رشته خود استفاده کنیم.

محافظت حتی اگر اشتباه نکرده باشید: یک مشاور به مشتری توصیه می کند برخی فرآیندهای داخلی را برای افزایش بهره وری تغییر دهد. این توصیه ها به صورت مشخص اجرا نمی شوند و بهره وری 15 درصد کاهش می یابد تا بهبود. مشتری تصمیم می گیرد برای بازیابی درآمد از دست رفته از مشاور بازرگانی شکایت کند.
بیمه مسئولیت حرفه ای می تواند از مشاوران بازرگانی در برابر ادعای سهل انگاری محافظت کند و ما یک وکیل برای دفاع از آنها تعیین خواهیم کرد ، حتی اگر آنها اشتباه نکرده باشند. مشاوره دادن به بهترین دانش و تخصص شما در کل کار یک روزه مشاور تجاری است. با این حال ، مشاوره می تواند ذهنی باشد و توسط طرف های مختلف متفاوت تفسیر شود. هنگامی که به Hiscox به نیازهای بیمه مشاور تجارت خود اعتماد دارید ، با هر توصیه تخصصی می توانید اطمینان بیشتری داشته باشید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیمه مسئولیت حرفه ای توصیه میکنیم به مشاوره بیمه مراجعه نمایید.
:: بازدید از این مطلب : 92559
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 30 تير 1400 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: