در چه قسمتی از سفر خریدار باید از ویدئو استفاده کنم؟
نوشته شده توسط : یک دوست

افزودن محتوای ویدیویی در بخش‌های جدایی‌ناپذیر سفر مشتری باعث ایجاد اعتماد بین آنها و یک برند می‌شود. با استفاده از ویدیوهای مبتنی بر داده، شرکت‌ها می‌توانند از داده‌های جمع‌آوری‌شده برای ایجاد ویدیوهای شخصی‌شده که مختص کاربر است، استفاده کنند. توسط WistiaBrands به مشتریان خود ارزش افزوده محصولات و خدمات خود را با استفاده از ویدئوها برای انسانی کردن برند و ایجاد اعتماد نشان می‌دهند.

برای مرحله آگاهی، تیم شما باید روی ایجاد ویدیوهایی تمرکز کند که قرار است به مردم درباره محصولات و خدمات برند شما بگوید. این ویدئوها باید در کمپین های ویدئویی هدفمند و تبلیغات رسانه های اجتماعی استفاده شوند. طبق نظرسنجی انجام شده توسط ReelSEO، حدود 66٪ از مشاغل B2B از ویدیوها به روش های مختلف در کمپین های بازاریابی خود استفاده می کنند.

یک ویدیوی توضیحی به جذب مشتریان به برند، شرکت یا محصول شما کمک می کند. مردم باید بدانند که شما چه کاری انجام می دهید و آنچه ارائه می دهید چگونه مشکل آنها را حل می کند. ویدئو روشی عالی برای متمایز کردن خود و کاهش درهم و برهمی و سر و صدا در اینترنت است. ویدیوهای گواهی یکی از مؤثرترین انواع ویدیو در هنگام استفاده در مرحله تصمیم گیری هستند.

اکنون این مسئله این است که به طور مداوم از این دستورالعمل پیروی کنیم تا مشتریان، به ویژه خانواده ها و زوج ها ناامید نشوند. با این حال، وظیفه ما در این مقاله این نیست که در مورد مزایای بازاریابی ویدیویی به تفصیل صحبت کنیم. در عوض، ما می‌خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه پرسوناها می‌توانند به شما در ایجاد و بهینه‌سازی ویدیوهایتان کمک کنند تا در آینده برتری آشکاری نسبت به رقبای خود داشته باشید. در مورد برندهای بزرگتر، ویدیوهای مرحله آگاهی می توانند شامل فیلم های کوتاه، مینی مستند و فیلم های برند باشند. اینها معمولاً به یک آژانس یا شرکت تولیدی برای ساخت نیاز دارند، بنابراین ممکن است برای یک شرکت کوچک تا متوسط ​​ایده آل نباشد.

همچنین می توانید از فیلم های محصول برای ارائه نقش فیلم های نمایشی استفاده کنید. ویدیوهای محصول نه تنها برای توضیح اینکه چگونه محصول شما می تواند راه حلی عالی برای یک مشکل باشد عالی است، بلکه از ایجاد ویدیوهایی که نشان می دهد محصولات شما چگونه کار می کنند نترسید. هر چه خریداران احتمالی در مورد محصولات شما سوالات کمتری داشته باشند، بهتر است. این دومین مرحله از مراحل سفر خریدار است و در این مرحله، مشتریان قبلاً متوجه شده اند که مشکل آنها چیست. اکنون، آنها می‌خواهند کاری در مورد آن انجام دهند، و این به شما بستگی دارد که به ارائه راه‌حل‌هایی برای حل این مشکلات کمک کنید. هنگام یادگیری موضوعات جدید، به‌ویژه در دنیای B2B، اکثر مردم ترجیح می‌دهند با انواع قالب‌های محتوا برای یادگیری غیرفعال و فعال تعامل داشته باشند.

برترین آمار فروش و بازاریابی ویدیویی که مهم است

مشکل واقعی که کسب و کارها با آن مواجه هستند، ارائه استراتژی بازاریابی ویدئویی است که یکنواخت، مقیاس پذیر و سازگار است. نمودار از Survey Monkey استفاده از رسانه های ذکر شده در بالا به ترافیک و فروش ثابت کمک می کند. وقتی کسب‌وکارها صدا و لحن خود را ایجاد می‌کنند و شخصیت‌های متفاوتی از نقشه‌های همدلی دارند.

ویدئوهای نگهدارنده می توانند ساده باشند - مانند ارسال یک ویدئو برای جشن گرفتن یک تعطیلات یا تولد - یا می توانند محتوای آموزنده مانند به روز رسانی ویژگی ها و هر نوع آموزش کاربر باشند. در این مرحله در سفر خریدار، برندها باید ایمیل های خریداران بالقوه را داشته باشند. با این داده ها، بهتر است محتوای ویدیویی را از طریق یک خبرنامه از یک ابزار ایمیل یا CRM ارسال کنید. ویدیوهای فروش نوع دیگری از ویدیوهای متحرک هستند که می توانند به ارتقاء محصول شما به سطح بالاتر و تضمین فروش کمک کنند. این نوع ویدیوها بسیار شبیه به ویدیوهای محصول و ویدیوهای مارک هستند—آنها آنچه را که شرکت شما را بسیار منحصر به فرد می کند و آنچه آن را از سایرین متمایز می کند برجسته می کنند.

پس از آن همه گزینه های خود را در نظر می گیرند و در نهایت محصولی را خریداری می کنند یا از خدماتی برای حل مشکل خود استفاده می کنند و سفر آنها به پایان می رسد. هنگامی که در هر مرحله از سفر خریدار ویدیو ایجاد کردید، چند ویدیو پس از فروش برای مشتریان/مشتریان ایجاد کنید. از ویدئو استفاده کنید تا به مردم نشان دهید که چگونه از محصول یا خدمات شما حداکثر بهره را ببرند، یا برای نمایش محصولات/خدمات جدید. اما در درازمدت، سرمایه‌گذاری اولیه ایجاد چندین ویدیو، یا حتی یک ویدیوی مرحله‌ای که مراحل متعدد سفر خریدار را منعکس می‌کند، در نهایت به شما دنیای خوبی می‌دهد. متوجه خواهید شد که نرخ تبدیل بسیار بالاتری دارید زیرا به هر مرحله از سفر خرید آنها توجه کرده اید. همانطور که آنها در ارائه دهندگان راه حل بالقوه عمیق تر می شوند، خریداران به طور فزاینده ای ترجیح می دهند از محتوای سلف سرویس بر اساس تقاضا استفاده کنند تا بهتر درک کنند که فروشندگان چه چیزی ارائه می دهند.

معمولاً، مارک‌های B2B فقط ویدیوهای توضیح‌دهنده برتر را تولید می‌کنند که بازدهی سرمایه را افزایش نمی‌دهند. مطالعه ای توسط آبردین نشان می دهد که 60٪ از شرکت های دارای رتبه برتر از ویدئوها برای آگاهی اولیه از پس از فروش استفاده می کنند. ممکن است فکر کنید که کسب و کار شما مستقیم است، تا زمانی که سعی کنید آن را به دیگران توضیح دهید.

به یاد داشته باشید که در بازاریابی، زمان بندی همه چیز است، بنابراین باید از انواع مختلفی از ویدیوها برای هر مرحله از سفر خریدار استفاده کنید. به این ترتیب شما اطلاعاتی را که مشتریان بالقوه شما به دنبال آن هستند ارائه می دهید و سرمایه شما با تبدیل های بیشتری پاداش می گیرد. اکنون، امیدوارم بتوانید تصمیم بگیرید که کدام ویدیوی توضیحی را انتخاب کنید تا هر مرحله از سفر خریدار موفق تر شود. اگر این نکات را در نظر داشته باشید، مطمئناً شاهد افزایش در کمپین بازاریابی خود خواهید بود.

این توصیفات همچنین می تواند به ویدیوهای محصول اضافه شود تا به تأیید اعتبار پشت زمینه فروش شما کمک کند.
لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سمساری در جنوب تهران به سایت ما مراجعه نمایید
این نوع ویدیو بر روی مزایای محصول شما و نحوه لذت بردن مخاطبان از آن در زندگی واقعی متمرکز است. این ویدیوی داستان موفقیت، نمونه‌ای عالی برای نشان دادن نحوه استفاده افراد در زندگی واقعی از یک محصول یا خدمات و نتایجی است که از آن به دست آورده‌اند. آنها حتی برخی از مقایسه ها را در آنجا نشان می دهند که چگونه مردم واقعی HubSpot را به سایر رقبا انتخاب کردند. CarePredict با ارائه مشکلی که شخصیت های آنها با آن روبرو هستند، راه حلی که CarePredict ارائه می دهد و سپس توضیح اینکه محصول آنها دقیقاً چه کاری انجام می دهد، یک ویدیو توضیح دهنده بسیار موفق ایجاد کرد.

اکنون با محبوب ترین انواع ویدیوهای بازاریابی و مزایای آنها آشنا هستید. فقط هوشمند باشید و یک استراتژی ویدیویی را با توجه به کسب و کار خود و مخاطبان هدف خود برنامه ریزی کنید. همانطور که مشاهده کردید، این ویدیو اطلاعات روشنی در مورد یک موضوع کلی که با تجارت این شرکت در ارتباط است را ارائه می دهد. با توجه به اینکه این اطلاعات برای مخاطبان هدف آنها مرتبط است، این برند حتی زمانی که هیچ محصول خاصی را نمی فروشد در وب کشف می شود. این امر ارزش واقعی این برند را با قرار دادن خود به عنوان یک متخصص در زمینه آن می افزاید. در عین حال، مخاطبان هدف آن‌ها از اینکه اطلاعات خود را از خودگذشتگی می‌دهند، قدردانی می‌کنند.

این ویدیوها به سؤالات و مشکلات رایج مشتریان هدف Moz پاسخ می دهند و آنها را در زمان مناسب در مقابل افراد مناسب قرار می دهند. شخصی به معنای ایجاد محتوای مرتبط است که به علایق و نیازهای گروه هدف پاسخ می دهد و مشکلات و سوالات را روشن می کند. به عنوان مثال، می‌توانید چالش‌هایی را که مخاطبان هدفتان در هر مرحله از قیف فروش با آن مواجه هستند، در نظر بگیرید و راه‌حل‌هایی برای کمک به آنها در پیشبرد این فرآیند ارائه دهید. تیم های فروش و پشتیبانی مشتری که مستقیما با مشتریان در تماس هستند می توانند از این رویکرد بهره مند شوند.

پلتفرم ویدیویی که شما را در ارتباط نگه می دارد

با مجهز شدن به این دانش، می‌توانید بهترین ویدیوهای ممکن را در هر مرحله از مراحل خریدار ارائه دهید، که امیدواریم همه این‌ها منجر به مشتری جدیدی در پایان سفر شود. جمعه های تخته سفید Moz نمونه شگفت انگیزی از ویدئوهای مرحله آگاهی است. این مجموعه فوق‌العاده آموزشی است و در حالی که به محصولات و خدمات Moz اشاره می‌شود، این هرگز نقطه کانونی نیست.

مرحله بررسی

در مرحله آگاهی، مشتریان شما از این واقعیت آگاه هستند که مشکلی دارند و باید از برند شما با ویدیوهای برند آگاه شوند. در طول مرحله بررسی، آنها در حال بررسی نحوه حل مشکل خود و ترکیبی از توضیح هستند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت کیان بازدید نمایید
ویدیوها، ویدیوهای محصول و ویدیوهای فروش می‌توانند به آنها کمک کند تا محصولات شما را خریداری کنند. در نهایت، در مرحله تبدیل واقعی، آنها خرید را انجام می‌دهند و شما می‌توانید از ویدیوها و گواهی‌های روابط عمومی برای کمک به فشار دادن مشتریان به خارج از خط برای مهر و موم کردن آنها استفاده کنید.

در این مقاله، ما نه تنها سفر خریدار را بررسی می‌کنیم، بلکه انواع مختلف ویدیوها را نیز شرح می‌دهیم و توضیح می‌دهیم که چه چیزی آنها را برای هر مرحله از مراحل خریدار عالی می‌کند. برای انجام این کار، باید محصول یا خدمات خود را از نزدیک بشناسید و بدانید چه چیزی را می توانید برای مشتریان احتمالی به میز بیاورید. همچنین باید پیش‌بینی کنید که این مشتریان در طول هر مرحله از سفر خرید مشتری که با کمپین بازاریابی شما درگیر می‌شوند، به چه چیزی نیاز دارند.

انواع مختلفی از ویدیوها وجود دارد که همه بر اساس مراحل مختلف سفر خریدار هستند. این امر باعث می‌شود که کسب‌وکارها بدون تلاش‌های بازاریابی ویدیویی، وظیفه سخت انطباق با رسانه‌های جدید برای استراتژی بازاریابی محتوای خود را نداشته باشند. ویدئوهای روابط عمومی همچنین می توانند به شکل توصیفات مشتریان یا کارشناسان باشند، که می تواند یک تقویت نهایی برای کمک به متقاعد کردن مشتریان بالقوه باشد که، بله، محصول شما راهی برای رفتن است. می‌توانید از انیمیشن برای کمک به جان بخشیدن به نقل قول‌های مشتریان و کارشناسان استفاده کنید.

:: موضوعات مرتبط: خریدار لوازم خانگی , ,
:: بازدید از این مطلب : 576
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 31 فروردين 1401 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: