خدمات و تعمیر دستگاه بخور
نوشته شده توسط : یک دوست

قبل از اینکه یک شرکت کنترل آفات سازه ای اخطاریه ای را اعمال کند که توسط ساکنین یا عامل تعیین شده یک سازه امضا شده است. در این فرم باید قید شود که در تاریخ های مشخص شده از گاز کشنده در ساختمان استفاده خواهد شد. همچنین باید اعلام کند که تا زمانی که اخطار ورود مجدد توسط دارنده پروانه مسئول بخور ارسال نشود، بازگشت به ساختمان امن نیست. سرنشین باید یک کپی از اخطار بخور سرنشین دریافت کند. مبلمان می تواند توسط موریانه های زیرزمینی یا موریانه های چوب خشک آلوده شود.

چنین گزارشی باید نموداری از منطقه مورد بازرسی داشته باشد و مشخصاً مشخص کند که کدام بخش از سازه مورد بازرسی قرار گرفته است و نام شخصی که برای ریشه کنی یا کنترل آفات در محدوده ثبت شعبه آن توصیه می کند و قراردادی منعقد می کند. به صورت کتبی اجرای واقعی کار را به یک شرکت ثبت شده که دارای ثبت شعبه است که اجازه استفاده از روش خاص را دارد، می بندد. هنگامی که از یک ایستگاه طعمه سرپوشیده یا بدون پوشش برای هر آفت کش استفاده می شود، ایستگاه طعمه باید به اندازه کافی با کلمه یا نمادهای مورد نیاز بر روی برچسب اصلی آفت کش، نام عمومی آفت کش، و نام، آدرس و شماره تلفن سازه علامت گذاری شود.

تصویر سهام: خدمات و تعمیر دستگاه بخور، برچسب های رندر سه بعدی

این نیاز از سرمایه‌گذاری‌های آن‌ها محافظت می‌کند و به خریدار خانه حفاظت ارزانی در برابر هزینه تعمیر و درمان کنترل آفات ساختاری ارائه می‌کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت ژاو سرویس بازدید نمایید
صرف نظر از وضعیت خانه در زمان فروش، به خریدار خانه توصیه می شود که در هر صورت یک بازرسی ساختاری کنترل آفات را ترتیب دهد. هزینه بازرسی در مقایسه با هزینه تعمیر آسیب ناشناخته آفات که ممکن است هزاران دلار باشد، بسیار کم است. دستگاه بخور موظف است در زمانی که سازه واقعاً برای اشغال ایمن است، اخطاریه ورود مجدد به ملک ارسال کند. در این اطلاعیه آمده است که ساختمان برای ورود مجدد امن است و تاریخ و ساعت رهاسازی ساختمان، نام شرکت کنترل آفات سازه ای صادر کننده اعلان و مجوز و شماره تلفن آن ذکر شده است.

هر آفت یا ارگانیسمی که احتمال می رود منجر به هجوم یا عفونت شود که تحت پوشش نیست، باید به طور خاص فهرست شود. هر بار که یک شرکت کنترل آفات ساختاری بازرسی برای آفات یا موجودات تخریب کننده چوب انجام می دهد، باید یک برچسب در اتاق زیر شیروانی، زیر منطقه یا گاراژ نصب کند. برچسب حاوی نام شرکت و تاریخ بازرسی است.
لطفاً جهت دسترسی به لیست بهترین تعمیر جارو برقی کلیک کنید
هنگامی که شرکت هر کاری را انجام می دهد باید یک برچسب مشابه در کنار برچسب بازرسی نصب شود.

قطعات در معرض حمله آفات یا موجودات تخریب کننده چوب. شرایطی که معمولاً منجر به آلودگی یا عفونت می شود، مانند تماس با زمین، بقایای سلولز بیش از حد، سطوح معیوب، شرایط رطوبت بیش از حد، شواهدی از نشت سقف و تهویه ناکافی باید گزارش شود. کلیه گزارش‌های تکمیلی، مطابق با بخش کد، باید نشان دهنده عدم وجود یا وجود آفات یا موجودات تخریب‌کننده چوب یا شرایط مساعد باشد و باید در فرمی که هیئت مدیره تجویز می‌کند و با مهر الصاق شده در هیئت مدیره بایگانی می‌شود. دارنده پروانه باید به گونه ای به گزارش اصلی مراجعه کند تا به وضوح آن را شناسایی کند. آفات و ارگانیسم های تخریب کننده چوب تحت پوشش قرارداد خدمات کنترل.

معمولاً اگر مبلمان آلوده به موریانه‌های زیرزمینی باشد، موریانه‌ها به طور تصادفی از طریق لوله‌های موریانه از ساختار دسترسی پیدا می‌کنند. از آنجایی که اکثر مبلمان از چوب سخت هستند، مبلمان منبع غذایی ترجیحی برای موریانه های زیرزمینی نیستند. 3-4 روز اینجا می ماند و بعد از آن می توانید آن را تحویل بگیرید. خدمات تحویل برای این سرویس ارائه نمی شود. امروز در مورد خدمات بخور مبلمان با ما تماس بگیرید. کلیه کارهای توصیه شده توسط شرکت ثبت شده، در مواردی که تخمین یا پیشنهادی برای انجام تعمیرات با گزارش بازرسی اصلی ارائه شده است، یا پس از آن، باید در آن گزارش یا قرارداد کاری جداگانه ثبت شود و برای هر توصیه قیمت مشخص شود.

هر گاه گزارشی بر اساس تقسیم بندی تنظیم شود، هیئت باید فوراً یک کپی مصدق از کلیه گزارش های بازرسی و اعلامیه های تکمیلی که در دو سال گذشته در مورد ملک تهیه شده و در هیئت مدیره بایگانی شده است، برای هر شخص یا شرکتی که طبق بند آن زیربخش تعیین شده است ارسال کند. در صورت درخواست، و پس از پرداخت هزینه جستجوی مناسب. در صورتی که شرکت ثبت شده یا دارنده پروانه از الزامات این زیرمجموعه پیروی نکند و اختلافی پیش بیاید یا در مورد رعایت این زیربخش اختلافی ایجاد شود، گزارش جداگانه ای به شخص یا نهاد سفارش دهنده گزارش ارائه می شود. 24 ساعت پس از آن درخواست، اما در هیچ موردی دیرتر از روز کاری بعدی و بدون هزینه اضافی. در صورت درخواست و پس از پرداخت هزینه جستجوی مناسب.

نمونه ای از گزارش در پشت این بروشور است. گزارش بازرسی آفات یا ارگانیسم‌های تخریب‌کننده چوب یا شرایطی را که احتمالاً باعث آلودگی یا آلودگی به آفات می‌شوند و مناطقی که آسیب ساختاری و سایر مشکلات وجود دارد را شناسایی می‌کند. همچنین توصیه هایی برای درمان یا ترمیم ارائه شده است. کلیه بازرسی های انجام شده توسط این شرکت های ثبت شده یا دارندگان مجوز باید در مورد املاکی باشد که برای فروش، اجاره یا معاوضه ارائه نمی شوند و محدود به لرزه های چوبی یا زونا روی چوب لرزه یا سقف های شینگل خواهد بود و فقط برای اهداف شناسایی انجام می شود. وجود یا عدم وجود ارگانیسم های تخریب کننده چوب مانند قارچ های پوسیده روی تکان های چوب یا زونا و در نتیجه پوسیدگی، یا قارچ های غیر پوسیده مانند کپک، کپک، گلسنگ، یا خزه روی تکان های چوب یا زونا. برای اهداف این بخش، «توافقنامه خدمات کنترلی» به معنای هرگونه توافقی است، از جمله ضمانت‌های تمدید شده، برای انجام بازرسی‌های منظم و سایر فعالیت‌های مرتبط با کنترل یا ریشه‌کنی آفات و ارگانیسم‌های تخریب‌کننده چوب در یک دوره زمانی از سوی صاحب مجوز.

از آنجایی که مواد بخور هیچ اثر باقیمانده ای ندارند، سایر آفات خانگی مانند مورچه ها، عنکبوت ها، سوسک ها و غیره می توانند پس از بخور مجدداً آلوده شوند. اگرچه ایالت کالیفرنیا شرکت های ساختاری کنترل آفات را تنظیم می کند، اما نیازی به گزارش بازرسی قبل از فروش اموال ندارد. با این حال، موسسات مالی معمولاً گزارش را برای اطمینان از سالم بودن ساختمان از نظر ساختاری درخواست می کنند.

موظف است ظرف پنج روز یک نسخه از گزارش را به دستور بازرسی تحویل دهد. طبق ماده 1099 قانون مدنی، فروشنده باید یک نسخه از گزارش را به خریدار تحویل دهد. یک کپی را می توان از طریق escrow نیز دریافت کرد. ما همچنین خدمات پیشگیرانه کنترل آفات را برای حفظ خانه شما از جوندگان و حشرات برای طولانی مدت ارائه می دهیم. خدمات پیشگیرانه فصلی ما در طول سال در فواصل زمانی 90 روزه ارائه می شود تا اموال شما همیشه محافظت شود.

بخور ساختاری

این اطلاعات باید در اختیار شخص درخواست کننده بازرسی قرار گیرد و به مدت دو سال توسط شرکت ثبت شده همراه با نسخه گزارش بازرسی نگهداری می شود. کلیه کارهایی که توسط یک شرکت ثبت شده توصیه می شود، جایی که تخمین یا پیشنهادی برای تعمیرات با گزارش بازرسی اصلی ارائه شده است، یا پس از آن، باید در این گزارش یا یک قرارداد کاری جداگانه ثبت شود و برای هر توصیه قیمت مشخص شود. گزارش های بازرسی محدود اگر گزارشی فقط در مورد بخشی از یک سازه تهیه شود، باید به عنوان یک گزارش محدود تعیین شود.

خدمات کنترلی به عنوان بازرسی مجدد منظم از یک ملک پس از تهیه گزارش مطابق با این بخش و انجام اصلاحات مورد توافق تعریف می شود. تحت یک قرارداد خدمات کنترلی، یک شرکت ثبت شده باید به گزارش و قرارداد اصلی به نحوی مراجعه کند که به وضوح آنها را شناسایی کند، و این گزارش باید به عنوان گزارشی واقعی از شرایطی که در ابتدا صادر شده است، در نظر گرفته شود، مگر اینکه ممکن است پس از کنترل اصلاح شود. بازرسی خدمات شرکت ثبت شده پس از هر بازرسی خدمات کنترلی ملزم به صدور گزارشی طبق بندهای مربوط به بخش فرعی نیست. اگر پس از بازرسی خدمات کنترلی، هیچ گونه اصلاحی در گزارش اصلی به صورت کتبی انجام نشود، فرض می شود که شرایط مطابق گزارش اولیه است. یک قرارداد خدمات کنترل باید به طور خاص آفات یا موجودات تخریب کننده چوب و بخش هایی از ساختمان ها یا سازه های تحت پوشش قرارداد را ذکر کند. قانون کنترل آفات ساختاری ایجاب می کند که تمام شرکت های کنترل آفات ساختاری در کالیفرنیا از فرم گزارش بازرسی استاندارد استفاده کنند.

آفات عمومی

علاوه بر نام شرکت و تاریخ تکمیل، این برچسب باید هر گونه سموم استفاده شده را نشان دهد. اگر خانه شما مورد هجوم آفات قرار گرفته است، با E تماس بگیرید موریانه های چوب خشک و برخی از سوسک های تخریب کننده چوب گلوله های کوچک یا گرد و غبار تولید می کنند که پس از کشته شدن حشرات در تونل ها باقی می مانند. ممکن است پس از بخور همچنان متوجه این علائم شوید. لزوماً به این معنی نیست که بخور شکست خورده است. اگر در مورد موفقیت درمان خود سؤالی دارید، با شرکت کنترل آفات خود تماس بگیرید.

:: موضوعات مرتبط: تعمیر لوازم خانگی , ,
:: بازدید از این مطلب : 775
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 15 فروردين 1401 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: