نوشته شده توسط : یک دوست

مدیریت کابل امکان جداسازی کابل‌های شبکه از کابل‌های برق و شناسایی آسان‌تر کابل‌هایی را که «قدرت اینترنت» را فراهم می‌کنند، می‌دهد.
لطفاً جهت دسترسی به لیست بهترین فروش کابل کوآکسیال کلیک کنید
مدیریت صحیح کابل از سناریوی کابوس وار جستجو یا تلاش برای ردیابی کابل های شبکه و برق در هم آمیخته جلوگیری می کند. لوازم جانبی مدیریت کابل عمودی و افقی به جدا کردن کابل هایی که برق را از کابل هایی که سیگنال های شبکه را در سرتاسر مرکز داده یا اتاق شبکه توزیع می کنند، کمک می کند. 4کابلینگ طیف وسیعی از اتصالات کابل، ریل های مدیریتی، روکش های مارپیچ و برچسب های کابل را برای پشتیبانی از نیازهای مدیریت کابل شما ذخیره می کند.

اندازه قفسه کابل مهم است

ما مفتخریم که یک خرده فروش آنلاین کابل هستیم که بهترین محصولات کابل و راه حل های کابلی با کیفیت حرفه ای را برای مشتریان و مشاغل بزرگ و کوچک در طیف گسترده ای از صنایع ارائه می دهد. بدون توجه به نیاز شما، مطمئناً دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستید را در انتخاب جامع ما از کابل‌ها می‌یابید که شامل، اما نه محدود به آن، می‌شود. چند بار فکر کرده اید، "اوه، ای کاش به این برچسب می زدم"؟ زمانی که شما واقعاً آن را انجام می دهید، برچسب زدن یک کار دست و پا گیر به نظر می رسد، اما واقعاً در دراز مدت نتیجه می دهد. کلید برچسب گذاری مناسب این است که مطمئن شوید هر دو انتهای کابل های شبکه، کابل های برق، کابل های پچ یا هر نوع کابل دیگری که در نصب وجود دارد را برچسب گذاری کرده اید. همچنین اطمینان حاصل کنید که برچسب‌گذاری شما سازگار است تا شما یا هر نصب‌کننده دیگری به راحتی بتوانید آنچه را که به کجا برمی‌گردد رمزگشایی کنید.

با مدیریت مناسب کابل، کابل‌ها مرتب، مرتب، برچسب‌گذاری شده و قابل دسترسی هستند تا عیب‌یابی، ارتقا، تعویض یا تعمیر را تسهیل کنند. سیستم های کابل کشی ساخت یافته پیکربندی مجدد احتمالی فضاهای کاری و تجهیزات را در آینده پیش بینی می کند. مدیریت کابل تضمین می کند که نصب پچ کابل برای اتصال سخت افزار جدید به شبکه موجود سریع تر، آسان تر و کارآمدتر خواهد بود. اگر کابل‌ها سازماندهی شده، برچسب‌گذاری شده، کد رنگی و قابل دسترسی باشند، افزودن یک اتصال جدید می‌تواند به چند دقیقه تبدیل شود تا چند ساعت.

یک سازمان دهنده کابل، که گاهی به عنوان مدیر کابل، حامل کابل یا کابل مرتب شناخته می شود، می تواند افقی یا عمودی باشد. این امکان دسترسی آسان به کابل ها را فراهم می کند و به راحتی می توانید کابل های داخل بسته را شناسایی کنید. بسیاری از کابل‌ها دارای حلقه‌هایی هستند که کابل‌ها می‌توانند از آن عبور کنند و به شما کمک می‌کنند کابل‌کشی را مرتب نگه دارید. مدیران کابل پشتیبانی بیشتری از کابل ها، جلوگیری از فشار و افزایش طول عمر کابل های شبکه ارائه می دهند.

او نویسنده اصلی وبلاگ مدیریت کابل است که در آن می توانید ایده های مدیریت کابل شبکه، تکنیک های کابل کشی رک سرور و نکات صرفه جویی در فضای رک، روندهای مرکز داده، آخرین نوآوری ها و موارد دیگر را بیابید. PATCHBOX پیشرفته ترین سیستم کابل کشی شبکه است که جایگزین پچ کوردهای معمولی و مدیریت کابل عمودی و افقی می شود. ایجاد مزایا با تسریع تعمیر و نگهداری رک و کاهش زمان خرابی به حداقل. ایجاد یک محیط کار IT کارآمد و پایدار با جلوگیری از درهم‌رفتن کابل‌های شبکه. مدیریت کابل شامل سازماندهی و برچسب گذاری کابل هایی است که سخت افزار شبکه را به یکدیگر متصل می کند. اجزای مدیریت کابل ممکن است شامل قلاب، بند، لوله و مجرا و پانل های مدیریت سیم باشد که از گره خوردن و متقاطع شدن کابل ها جلوگیری می کند.

آیا کابل شبکه شما شبیه بمب اسپاگتی روی قفسه شما منفجر شده است؟


جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت لوشان بازدید نمایید
سری های FHU و FHD راه حل های توزیع فیبر FS.COM برای اتصالات متقابل با چگالی فوق العاده بالا در مراکز داده هستند. شامل اجزای ضروری مانند پانل‌های آداپتور فیبر، کاست‌های MTP-LC، محفظه‌های فیبر و غیره. نیازی به برش یا خاتمه فیبر نیست زیرا این راه‌حل‌های مدیریت کابل مرکز داده از اتصال ساده به برنامه‌های شبکه 10G یا 40G/100G شما پشتیبانی می‌کنند. مدیریت مناسب کابل ایمنی را با پوشش های سیم کف، راهنماهای سیمی و لوله های بافندگی کابل مورد توجه قرار می دهد. صنعت فناوری اطلاعات به کابل های داده نیاز دارد که در طول عمر نصب بارها اضافه، جابجا یا حذف شوند.

ما کابل میز Elsafe را برای میزهای کوچک خانگی یا اداری حمل می کنیم. ما برای سازماندهی کابل ها در پشت رک سرور یا گروهی از ایستگاه های کاری، بست کابل یا بسته بندی کابل داریم. ما چندین محصول مدیریت کابل میز را برای سازماندهی کابل ها به صورت عمودی حمل می کنیم. این ابزارهای مدیریت کابل از میز شما تا سقف یا از کف تا میز شما گسترش می یابند.

ایده مدیریت کابل شبکه، پشتیبانی فیزیکی و هدایت کابل‌هایی است که از این مناطق در خانه، اداره یا تأسیسات صنعتی شما عبور می‌کنند. این همچنین در مورد اتصالات تجهیزاتی مانند روترها، سوئیچ ها، پچ پنل ها و هاب نیز صدق می کند. وقتی زمان ایجاد تغییرات فرا رسیده است، یک سازماندهی کوچک می تواند از سردردهای بزرگ جلوگیری کند. مراکز داده و کمدهای شبکه باید تعداد زیادی کابل برق و داده را در خود جای دهند و از آن پشتیبانی کنند. با این حال، انتخاب جزء کابل کشی مناسب می تواند با مسئله تعادل مدیریت و عملکرد مبارزه کند. بیایید ببینیم چگونه ابزار مدیریت کابل مرکز داده FS.COM به حل مشکل شما کمک می کند.

راه حل های ارزان معمولا راه حل های Arent

این کابل‌ها در سینی‌های کابل و غیره قرار دارند، و در هر انتها به صفحه‌های پچ در کابینت ارتباطات یا پریزهای دسکتاپ ختم می‌شوند. انتخاب عمده‌فروشی ما از سازمان‌دهنده کابل شبکه، جعبه‌های ذخیره‌سازی، کیف و کوله‌پشتی را امروز خریداری کنید و تعداد کمی از کالاها را بیابید که به خوبی موجودی لوازم الکترونیکی شما را تحسین می‌کنند. شرکای عمده فروش ما محصولاتی با قیمت رقابتی در مقادیر حمل و نقل جذاب ارائه می دهند. مدیران کابل معمولاً از مدیران کابل افقی و مدیران کابل عمودی تشکیل می شوند. اولی امکان مسیریابی منظم و مناسب پچ کوردها را از تجهیزات موجود در قفسه ها فراهم می کند و کابل ها را از آسیب محافظت می کند. به طور کلی، مدیر کابل افقی 1U و 2U رایج ترین نسخه های مورد استفاده هستند و در مواد فلزی یا پلاستیکی موجود هستند.

4کابلینگ دارای روکش کابل های کف برای جلوگیری از سفر و تمیز نگه داشتن کابل های شما است. محصولات سری FHU و FHD FS.COM بلوک اصلی مدیریت کارآمد کابل را ارائه می دهند. و همچنین طیف گسترده ای از لوازم جانبی مدیریت کابل دیگر برای ایمن کردن کابل شما و کمک به ایجاد یک سیستم کابل کشی سازمان یافته، از جمله مدیریت کابل، میله های بند کابل، بند کابل، قفسه ها و کابینت ها وجود دارد. هر کدام از آنها انواع و مشخصات مختلفی برای استفاده در محیط های کابل کشی مختلف دارند.:: موضوعات مرتبط: خدمات شبکه , ,
:: بازدید از این مطلب : 816
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 12 فروردين 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : یک دوست

سری های FHU و FHD راه حل های توزیع فیبر FS.COM برای اتصالات متقابل با چگالی فوق العاده بالا در مراکز داده هستند. شامل اجزای ضروری مانند پانل‌های آداپتور فیبر، کاست‌های MTP-LC، محفظه‌های فیبر و غیره. نیازی به برش یا خاتمه فیبر نیست زیرا این راه‌حل‌های مدیریت کابل مرکز داده از اتصال ساده به برنامه‌های شبکه 10G یا 40G/100G شما پشتیبانی می‌کنند. مدیریت مناسب کابل ایمنی را با پوشش های سیم کف، راهنماهای سیمی و لوله های بافندگی کابل مورد توجه قرار می دهد. صنعت فناوری اطلاعات به کابل های داده نیاز دارد که در طول عمر نصب بارها اضافه، جابجا یا حذف شوند.

اطلاعات بیشتر درباره و محصولات کابلی

4کابلینگ دارای روکش کابل های کف برای جلوگیری از سفر و تمیز نگه داشتن کابل های شما است. محصولات سری FHU و FHD FS.COM بلوک اصلی مدیریت کارآمد کابل را ارائه می دهند. و همچنین طیف گسترده ای از لوازم جانبی مدیریت کابل دیگر برای ایمن کردن کابل شما و کمک به ایجاد یک سیستم کابل کشی سازمان یافته، از جمله مدیریت کابل، میله های بند کابل، بند کابل، قفسه ها و کابینت ها وجود دارد. هر کدام از آنها انواع و مشخصات مختلفی برای استفاده در محیط های کابل کشی مختلف دارند.

چه کار مدیریت کابل شما صرفاً سازماندهی میز خود در خانه باشد یا راه اندازی یک شبکه اداری جدید، محصولات مدیریت کابل 4Cabling می توانند به شما کمک کنند. از جابجایی‌ها تا کارهای ساده، کابل‌های تلفن، ویدیو، صدا یا شبکه انبوه را با مدیریت کابل‌های زیر میز، ناف و کف ما سازماندهی کنید. 4 ایده برای بهترین شیوه های مدیریت کابل شبکه هنگام سازماندهی بهم ریختگی کابل، مهندسان شبکه باید برخی از بهترین شیوه های رایج از جمله استفاده از برچسب کابل، اتصال کابل و مستندات مناسب را دنبال کنند. لوازم جانبی رک 19 اینچی از قطع شدن کابل ها یا بیرون کشیدن کابل ها از سرورها جلوگیری می کند و از یکپارچگی شبکه محافظت می کند.

بر اساس طبقه بندی

محدوده کابینت شبکه Molex یک راه حل ایده آل برای ذخیره سازی مراکز داده و اتاق های مخابراتی است که به طور خاص برای قرار دادن تجهیزات IT و کابل های شبکه با چگالی بالا و اتصال مهندسی شده است. مدیریت کابل رک طیفی از محصولات مورد استفاده برای مدیریت و سازماندهی کابل های شبکه در کابینت رک سرور را پوشش می دهد. مدیریت کابل روشی مختصر برای توصیف نحوه سازماندهی نصب‌کنندگان و مهندسان شبکه کابل‌ها و سخت‌افزار برای فعال کردن عیب‌یابی، سهولت شناسایی و تسهیل ارتقاء است. این مختصر نحوه اتصال کابل ها در کابینت ها یا در کنار قفسه های یک مرکز داده یا اتاق مخابراتی است.

این میله‌ها و پانل‌ها شبیه اجزای یک ماشین بافندگی هستند که نخ‌ها را جدا و مستقیم نگه می‌دارند و اطمینان حاصل می‌کنند که در مسیر صحیح حرکت می‌کنند تا نقش خود را در بافت نهایی فرش ایفا کنند. نصاب ها و طراحان زیرساخت از این لوازم جانبی برای نگه داشتن کابل ها در جهت درست استفاده می کنند. برای جلوگیری از چین خوردگی، پیچش یا خم شدن بی مورد؛ و سازماندهی بصری را فعال کند. این ابزارها که کابل ها را جدا و مرتب می کنند، تشخیص اینکه کدام کابل ممکن است منبع مشکل یا خرابی اتصال باشد، بسیار آسان تر می کند. مدیریت کابل باعث صرفه جویی در زمان تکنسین ها می شود که در غیر این صورت ممکن است برای ردیابی مسیر کابل از اتصال تا پایان در سراسر زیرساخت شبکه صرف شود.

مدیریت کابل امکان جداسازی کابل‌های شبکه از کابل‌های برق و شناسایی آسان‌تر کابل‌هایی را که «قدرت اینترنت» را فراهم می‌کنند، می‌دهد. مدیریت صحیح کابل از سناریوی کابوس وار جستجو یا تلاش برای ردیابی کابل های شبکه و برق در هم آمیخته جلوگیری می کند. لوازم جانبی مدیریت کابل عمودی و افقی به جدا کردن کابل هایی که برق را از کابل هایی که سیگنال های شبکه را در سرتاسر مرکز داده یا اتاق شبکه توزیع می کنند، کمک می کند. 4کابلینگ طیف وسیعی از اتصالات کابل، ریل های مدیریتی، روکش های مارپیچ و برچسب های کابل را برای پشتیبانی از نیازهای مدیریت کابل شما ذخیره می کند.

سازمان دهنده کابل شبکه


جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت گویا کابل بازدید نمایید
پچ پنل امکان مدیریت آسان پچ کوردها و پیوند مناطق توزیع کابل کشی را فراهم می کند. با توجه به کابل کشی مسی و فیبر، شما باید پچ پنل فیبر و پچ پنل مدولار UTP را انتخاب کنید. علاوه بر این، برای کاربردهای با چگالی بالا، پچ پنل‌های زاویه‌دار ممکن است راه‌حلی ایده‌آل باشد که به کابل‌ها اجازه می‌دهد مستقیماً به مدیران کابل عمودی هدایت شوند.

تنظیمات دیگر مانند پوشش گرد و غبار، حلقه و غیره با توجه به نیاز شما اختیاری هستند. پچ کورد برای اتصال دستگاه های انتهایی به پورت های پچ پنل و برای اتصال پورت ها بین دو پچ پنل محلی استفاده می شود. از آنجایی که مولفه ای است که بیشترین سایش و پارگی را تجربه می کند، انتخاب کابل های تضمین شده با کیفیت و مطابق با استانداردهای مرتبط بسیار مهم است. علاوه بر این، باید پارامترهای مرتبط با پچ کوردها را بر اساس نیاز فعلی و آینده، مانند کد رنگ، طول، ضخامت و غیره در نظر بگیرید. برای مثال، مهندسان شبکه ممکن است نیاز داشته باشند صدها کابل شبکه را از یک رک سرور که به پریزهای برق یا سوئیچ های شبکه متصل می شود، سازماندهی کنند. این نوع سازماندهی مستلزم انتخاب طول کابل مناسب و آستین های مدیریت کابل مناسب است تا بتوان کابل ها را به راحتی اضافه یا حذف کرد.

ما کابل میز Elsafe را برای میزهای کوچک خانگی یا اداری حمل می کنیم. ما برای سازماندهی کابل ها در پشت رک سرور یا گروهی از ایستگاه های کاری، بست کابل یا بسته بندی کابل داریم. ما چندین محصول مدیریت کابل میز را برای سازماندهی کابل ها به صورت عمودی حمل می کنیم. این ابزارهای مدیریت کابل از میز شما تا سقف یا از کف تا میز شما گسترش می یابند.

سازماندهی کابل های خود شما را قادر می سازد تا به راحتی و به سرعت تغییراتی را در سرورهای رک ایجاد کنید، سخت افزار موجود یا جدید را حفظ کنید. نیازی نیست چیزی را از برق بکشید یا از طریق کابل های درهم حرکت کنید. بخش مهمی از مدیریت کابل، برچسب زدن تمام کابل ها و تجهیزات کابل است. یک سیستم شبکه ای که به خوبی مدیریت می شود، نه تنها به زمان ثابت سیستم کمک می کند، بلکه جذابیت زیبایی را نیز ارائه می دهد.
لطفاً جهت دسترسی به لیست بهترین فروش کابل کوآکسیال کلیک کنید
مهمتر از آن، مدیریت کارآمد کابل شبکه می تواند هزینه عملیات را کاهش دهد.

یک سازمان دهنده کابل، که گاهی به عنوان مدیر کابل، حامل کابل یا کابل مرتب شناخته می شود، می تواند افقی یا عمودی باشد. این امکان دسترسی آسان به کابل ها را فراهم می کند و به راحتی می توانید کابل های داخل بسته را شناسایی کنید. بسیاری از کابل‌ها دارای حلقه‌هایی هستند که کابل‌ها می‌توانند از آن عبور کنند و به شما کمک می‌کنند کابل‌کشی را مرتب نگه دارید. مدیران کابل پشتیبانی بیشتری از کابل ها، جلوگیری از فشار و افزایش طول عمر کابل های شبکه ارائه می دهند.

بسیاری از سیستم‌های مدیریت کابل، راهنماهای مدیریت کابل عمودی و افقی را به همراه زیپ‌بندها، گیره‌ها، مجرا ("کرم" یا "لوم") ترکیب می‌کنند و نیاز به کابل‌های پچ و پیکربندی مجدد را در آینده پیش‌بینی می‌کنند. لوئیس در سال 1989 شرکت And Cable Products – Intelligently Designed Cable Management را تأسیس کرد. قبل از این، او از یک کار حرفه ای 20 ساله در یک شرکت مخابراتی پیشرو جهانی در انواع پست های ارشد مدیریت داده لذت برد. لوئیس مخترع مشتاقی است که قفسه‌های مدیریت کابل Zero U و برچسب‌های کابل Unitag را طراحی، ثبت و به بازار عرضه کرد، که هر دو به محصولات مدیریت کابل شبکه پیشرو در صنعت تبدیل شده‌اند.

ما مفتخریم که یک خرده فروش آنلاین کابل هستیم که بهترین محصولات کابل و راه حل های کابلی با کیفیت حرفه ای را برای مشتریان و مشاغل بزرگ و کوچک در طیف گسترده ای از صنایع ارائه می دهد. بدون توجه به نیاز شما، مطمئناً دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستید را در انتخاب جامع ما از کابل‌ها می‌یابید که شامل، اما نه محدود به آن، می‌شود. چند بار فکر کرده اید، "اوه، ای کاش به این برچسب می زدم"؟ زمانی که شما واقعاً آن را انجام می دهید، برچسب زدن یک کار دست و پا گیر به نظر می رسد، اما واقعاً در دراز مدت نتیجه می دهد. کلید برچسب گذاری مناسب این است که مطمئن شوید هر دو انتهای کابل های شبکه، کابل های برق، کابل های پچ یا هر نوع کابل دیگری که در نصب وجود دارد را برچسب گذاری کرده اید. همچنین اطمینان حاصل کنید که برچسب‌گذاری شما سازگار است تا شما یا هر نصب‌کننده دیگری به راحتی بتوانید آنچه را که به کجا برمی‌گردد رمزگشایی کنید.:: موضوعات مرتبط: خدمات شبکه , ,
:: بازدید از این مطلب : 824
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 12 فروردين 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : یک دوست

دو نوع اصلی کابل های دوربین مداربسته وجود دارد، اترنت و کواکسیال. اولین دوربین IP متمرکز، AXIS Neteye 200، در سال 1996 توسط Axis Communications عرضه شد و توسط تیم Martin Gren و Carl-Axel Alm توسعه یافت. اگرچه این دوربین بر اساس دسترسی مستقیم آن از هر نقطه با اتصال به اینترنت تبلیغ می‌شد، اما نمی‌توانست ویدیوی حرکتی را در زمان واقعی پخش کند. به دلیل عدم وجود مدارهای مجتمع قدرتمند در آن زمان که قادر به مدیریت پردازش تصویر و شبکه سازی بودند، هر بار که به دوربین دسترسی پیدا می شد، به یک تصویر فوری محدود می شد. در زمان راه‌اندازی، به دلیل نیازهای پهنای باند «بسیار» در آن زمان، قادر به کار به عنوان دوربین حرکتی نبود. Axis از یک وب سرور اختصاصی سفارشی به نام OSYS استفاده کرد، اما در تابستان 1998، شروع به انتقال نرم افزار دوربین به لینوکس کرد.

Axis همچنین اسنادی را برای رابط برنامه نویسی برنامه کاربردی سطح پایین خود به نام VAPIX منتشر کرد که بر اساس استانداردهای باز HTTP و پروتکل پخش زمان واقعی است.
لطفاً جهت دسترسی به لیست بهترین فروش کابل کوآکسیال کلیک کنید
این معماری باز برای تشویق تولیدکنندگان نرم افزار شخص ثالث به توسعه نرم افزار مدیریت و ضبط سازگار بود. DVR که مخفف Digital Video Recorder است، وظیفه دریافت تمامی سیگنال های ارسالی از دوربین های آنالوگ در سیستم نظارت امنیتی آنالوگ دوربین مدار بسته را بر عهده دارد. این دستگاه سیگنال های سیگنال را از طریق کابل های کواکسیال متصل به آن دریافت می کند.

برای سیستم های دوربین امنیتی آنالوگ

سیستم های مدرن تر از دوربین هایی استفاده می کنند که داده ها را به صورت دیجیتالی از طریق کابل اترنت انتقال می دهند. پس از انتخاب دوربین‌های امنیتی و ضبط‌کننده ویدیو، مرحله بعدی این است که نوع کابل دوربین مداربسته را انتخاب کنید که می‌خواهید برق، ویدئو و صدا را در سیستم خود انتقال دهید. مهم است که تفاوت های بین کابل های مختلف دوربین امنیتی را بدانید، بنابراین می توانید کابل مناسب را برای سیستم خود انتخاب کنید.

مزایای کابل های سیامی

اما تعداد کمی از مردم می توانند ویژگی های دو رابط مشترک انتقال سیگنال را به خوبی درک کنند، بیایید با هم نگاهی بیندازیم. با یک سیستم دوربین امنیتی PoE، شما همچنین به کابل های کواکسیال استفاده شده در سیستم های دوربین امنیتی آنالوگ محدود نمی شوید. کابل‌های کواکسیال پهن‌تر از کابل‌های اترنت و سفت‌تر هستند و استقرار سیستم آنالوگ را دشوارتر و انعطاف‌پذیرتر می‌کنند. جدا از کیفیت فیلم، یکی از بزرگترین ایرادات سیستم های دوربین آنالوگ، کابل های مورد نیاز برای عملکرد است. یک کابل برای برق و دیگری برای دسترسی به شبکه استفاده می شود.

از زمان توسعه خود در سال 1942، دوربین مدار بسته دستخوش تغییرات شدیدی شده است. در حالی که روزی روزگاری، این فناوری فقط برای مشاهده فیلم زنده مورد استفاده قرار می گرفت، به سرعت به یک سیستم ضبط تبدیل شد که به کاربران اجازه می داد هم داده ها را مشاهده و هم حفظ کنند. امروزه، صاحبان املاک در همه جا از فناوری دوربین مدار بسته برای ساختن سیستم های دوربین های امنیتی ساده و جامع برای ایمنی و آرامش خاطر خود استفاده می کنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت الکترو هیراد بازدید نمایید
چرا از یک سیستم نظارت بی سیم استفاده نمی کنید و مانند برخی از دوربین های امنیتی خانگی کاملاً بدون سیم نباشید؟ به عبارت ساده، سیستم های دوربین امنیتی PoE قابل اعتمادتر هستند و کمتر در معرض تغذیه های قطع شده هستند. برق PoE به جای مجموعه ای از آداپتورهای دیواری یا باتری، از منبع برق مرکزی تامین می شود.

با استفاده از بالون ویدیویی، می‌توانید کانکتور اترنت RJ45 را برای استفاده با کابل سیامی RG-59 به یک کانکتور BNC تبدیل کنید. جفت پیچ خورده سیم مسی معمولی است که کامپیوترهای خانگی و بسیاری از مشاغل را به شرکت تلفن متصل می کند. برای کاهش تداخل یا القای الکترومغناطیسی بین جفت سیم، دو سیم مسی عایق شده به دور یکدیگر می پیچند. از آنجایی که برخی از دستگاه‌های تلفن یا مکان‌های دسکتاپ به چندین اتصال نیاز دارند، جفت پیچ‌خورده گاهی اوقات در دو یا چند جفت، همه در یک کابل واحد نصب می‌شوند. برای برخی از مکان های تجاری، جفت پیچ خورده در یک سپر محصور شده است که به عنوان زمین عمل می کند.

این دوربین‌های ویدیویی دیجیتال مانند وب‌کم، داده‌ها را از طریق اینترنت ارسال و دریافت می‌کنند. اما برخلاف وب کم های معمولی، دوربین های IP دارای آدرس IP مستقل هستند. شما آنها را مانند رایانه ها و چاپگرها به شبکه ها وصل می کنید. دوربین های امنیتی با لنز واریفوکال معمولاً گرانتر از لنزهای ثابت هستند، اما مزایای زیر را ارائه می دهند. با یک لنز ثابت، نصاب شما باید به صورت فیزیکی دوربین را حرکت داده و دوباره نصب کند تا میدان دید را تنظیم کند. با یک لنز متغیر، نصاب می تواند فاصله کانونی را برای تغییر میدان دید تنظیم کند.

سیستم‌های دوربین امنیتی PoE نسبت به سیستم‌های دوربین آنالوگ فیلم با کیفیت بالاتری ارائه می‌دهند. این به این دلیل است که دوربین های دیجیتال وضوح بسیار بالاتری ارائه می دهند. بالاترین وضوحی که دوربین های آنالوگ ارائه می دهند 720 در 480 پیکسل است. با دوربین‌های دیجیتال که از رزولوشن 1280×1024 پیکسل (1.3 مگاپیکسل) شروع می‌شوند، مقایسه کنید و می‌توانید درک کنید که ویدیوها چقدر واضح‌تر هستند. فناوری های موجود عبارتند از کابل کواکسیال سنتی، ترکیبی از بالون های ویدئویی با کابل دسته UTP و فیبر نوری. درک این نکته مهم است که هر یک از این فناوری ها در صورت برنامه ریزی و نصب صحیح می توانند بدون نقص کار کنند.

دوربین های امنیتی IP برای ساختمان های جدیدتر با سیم کشی کابل Cat5 یا Cat6 مناسب هستند. در هر انتهای کابل، شما به سادگی کابل ها را جدا می کنید تا از آنها برای اهداف مورد نظر خود استفاده کنید. کابل بزرگتر کابل کواکسیال است که شامل یک هادی مرکزی است که توسط یک لایه عایق احاطه شده است، که توسط یک هادی دوم احاطه شده است که توسط لایه دوم عایق احاطه شده است. کابل کواکسی شما، که دوربین آنالوگ شما را به DVR شما متصل می کند، سیگنال های ویدئویی را از دوربین های شما دریافت می کند. این امکان انتقال داده ها و قدرت را به طور همزمان به دوربین های امنیتی فراهم می کند. سیستم دوربین سیمی سنتی از کابل‌های کواکسیال آنالوگ استفاده می‌کند و تصویری با کیفیت نسبتا پایین‌تر ارائه می‌دهد.

در سال 2012، کاربران 4chan هزاران دوربین IP شخصی را با استفاده از یک آسیب‌پذیری در برخی از مدل‌های دوربین‌های امنیتی خانگی TRENDnet هک کردند. در سال 2014 گزارش شد که سایتی 73011 مکان را در سراسر جهان با دوربین‌های امنیتی که از نام‌های کاربری و رمزهای عبور پیش‌فرض استفاده می‌کردند ایندکس کرد و بنابراین محافظت نشده بودند. آنها معمولاً برای نظارت استفاده می شوند، اما بر خلاف دوربین های مدار بسته تلویزیونی آنالوگ، آنها به هیچ دستگاه ضبط محلی، فقط به یک شبکه محلی نیاز ندارند. بیشتر دوربین‌های IP وب‌کم هستند، اما اصطلاح دوربین IP یا نت‌کم معمولاً فقط به آن‌هایی اطلاق می‌شود که می‌توان مستقیماً از طریق اتصال شبکه به آن‌ها دسترسی پیدا کرد و معمولاً برای نظارت استفاده می‌شوند. دوربین‌های امنیتی که از فناوری PoE انرژی دریافت می‌کنند، دوربین‌های پروتکل اینترنت هستند.

بسیاری از فروشندگان نصب از یک کابل سیامی، متشکل از یک کابل RG-59U متصل به یک کابل 18/2 متصل برای تامین برق و اتصالات ویدئویی به دوربین راه دور استفاده می کنند، در حالی که به طور موثر یک کابل را می کشند. مسافت های طولانی افت ولتاژ را افزایش می دهد و نصاب ها باید محاسبه کنند که آیا منبع تغذیه و کابل انتخابی می تواند ولتاژ لازم را در فاصله مورد نیاز ارائه دهد یا خیر. شرکت‌های نصب امنیتی امروزی گزینه‌های زیادی در مورد نوع کابل‌کشی و روش‌های انتقال دارند که می‌توانند برای برنامه‌های دوربین مداربسته آنالوگ استفاده شوند. RG-59 مشابه RG-6، RG-59 به "راهنمای رادیویی" اشاره دارد در حالی که 59 به اندازه قطر اشاره دارد، یعنی 0.059 و از صفحه مسی استفاده می کند. این نوع کابل برای پهنای باند کمتر توصیه می‌شود، بنابراین، برای نصب دوربین‌های مداربسته به‌ویژه برای آپارتمان‌ها، آپارتمان‌ها، جوامع، هتل‌ها و سایر مکان‌های داخلی، مکان‌های نسبتا کوچک‌تر، ایده‌آل است.:: موضوعات مرتبط: خدمات شبکه , ,
:: بازدید از این مطلب : 817
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 12 فروردين 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : یک دوست

در سال 2012، کاربران 4chan هزاران دوربین IP شخصی را با استفاده از یک آسیب‌پذیری در برخی از مدل‌های دوربین‌های امنیتی خانگی TRENDnet هک کردند. در سال 2014 گزارش شد که سایتی 73011 مکان را در سراسر جهان با دوربین‌های امنیتی که از نام‌های کاربری و رمزهای عبور پیش‌فرض استفاده می‌کردند ایندکس کرد و بنابراین محافظت نشده بودند. آنها معمولاً برای نظارت استفاده می شوند، اما بر خلاف دوربین های مدار بسته تلویزیونی آنالوگ، آنها به هیچ دستگاه ضبط محلی، فقط به یک شبکه محلی نیاز ندارند. بیشتر دوربین‌های IP وب‌کم هستند، اما اصطلاح دوربین IP یا نت‌کم معمولاً فقط به آن‌هایی اطلاق می‌شود که می‌توان مستقیماً از طریق اتصال شبکه به آن‌ها دسترسی پیدا کرد و معمولاً برای نظارت استفاده می‌شوند. دوربین‌های امنیتی که از فناوری PoE انرژی دریافت می‌کنند، دوربین‌های پروتکل اینترنت هستند.

مزایای کابل های سیامی

این دوربین‌های ویدیویی دیجیتال مانند وب‌کم، داده‌ها را از طریق اینترنت ارسال و دریافت می‌کنند. اما برخلاف وب کم های معمولی، دوربین های IP دارای آدرس IP مستقل هستند. شما آنها را مانند رایانه ها و چاپگرها به شبکه ها وصل می کنید. دوربین های امنیتی با لنز واریفوکال معمولاً گرانتر از لنزهای ثابت هستند، اما مزایای زیر را ارائه می دهند. با یک لنز ثابت، نصاب شما باید به صورت فیزیکی دوربین را حرکت داده و دوباره نصب کند تا میدان دید را تنظیم کند. با یک لنز متغیر، نصاب می تواند فاصله کانونی را برای تغییر میدان دید تنظیم کند.

Axis همچنین اسنادی را برای رابط برنامه نویسی برنامه کاربردی سطح پایین خود به نام VAPIX منتشر کرد که بر اساس استانداردهای باز HTTP و پروتکل پخش زمان واقعی است. این معماری باز برای تشویق تولیدکنندگان نرم افزار شخص ثالث به توسعه نرم افزار مدیریت و ضبط سازگار بود. DVR که مخفف Digital Video Recorder است، وظیفه دریافت تمامی سیگنال های ارسالی از دوربین های آنالوگ در سیستم نظارت امنیتی آنالوگ دوربین مدار بسته را بر عهده دارد. این دستگاه سیگنال های سیگنال را از طریق کابل های کواکسیال متصل به آن دریافت می کند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت لوشان بازدید نمایید
سیستم‌های دوربین امنیتی PoE نسبت به سیستم‌های دوربین آنالوگ فیلم با کیفیت بالاتری ارائه می‌دهند. این به این دلیل است که دوربین های دیجیتال وضوح بسیار بالاتری ارائه می دهند. بالاترین وضوحی که دوربین های آنالوگ ارائه می دهند 720 در 480 پیکسل است. با دوربین‌های دیجیتال که از رزولوشن 1280×1024 پیکسل (1.3 مگاپیکسل) شروع می‌شوند، مقایسه کنید و می‌توانید درک کنید که ویدیوها چقدر واضح‌تر هستند. فناوری های موجود عبارتند از کابل کواکسیال سنتی، ترکیبی از بالون های ویدئویی با کابل دسته UTP و فیبر نوری. درک این نکته مهم است که هر یک از این فناوری ها در صورت برنامه ریزی و نصب صحیح می توانند بدون نقص کار کنند.

دو نوع اصلی کابل های دوربین مداربسته وجود دارد، اترنت و کواکسیال. اولین دوربین IP متمرکز، AXIS Neteye 200، در سال 1996 توسط Axis Communications عرضه شد و توسط تیم Martin Gren و Carl-Axel Alm توسعه یافت. اگرچه این دوربین بر اساس دسترسی مستقیم آن از هر نقطه با اتصال به اینترنت تبلیغ می‌شد، اما نمی‌توانست ویدیوی حرکتی را در زمان واقعی پخش کند. به دلیل عدم وجود مدارهای مجتمع قدرتمند در آن زمان که قادر به مدیریت پردازش تصویر و شبکه سازی بودند، هر بار که به دوربین دسترسی پیدا می شد، به یک تصویر فوری محدود می شد. در زمان راه‌اندازی، به دلیل نیازهای پهنای باند «بسیار» در آن زمان، قادر به کار به عنوان دوربین حرکتی نبود. Axis از یک وب سرور اختصاصی سفارشی به نام OSYS استفاده کرد، اما در تابستان 1998، شروع به انتقال نرم افزار دوربین به لینوکس کرد.


لطفاً جهت دسترسی به لیست بهترین فروش کابل کوآکسیال کلیک کنید
با استفاده از بالون ویدیویی، می‌توانید کانکتور اترنت RJ45 را برای استفاده با کابل سیامی RG-59 به یک کانکتور BNC تبدیل کنید. جفت پیچ خورده سیم مسی معمولی است که کامپیوترهای خانگی و بسیاری از مشاغل را به شرکت تلفن متصل می کند. برای کاهش تداخل یا القای الکترومغناطیسی بین جفت سیم، دو سیم مسی عایق شده به دور یکدیگر می پیچند. از آنجایی که برخی از دستگاه‌های تلفن یا مکان‌های دسکتاپ به چندین اتصال نیاز دارند، جفت پیچ‌خورده گاهی اوقات در دو یا چند جفت، همه در یک کابل واحد نصب می‌شوند. برای برخی از مکان های تجاری، جفت پیچ خورده در یک سپر محصور شده است که به عنوان زمین عمل می کند.

اما تعداد کمی از مردم می توانند ویژگی های دو رابط مشترک انتقال سیگنال را به خوبی درک کنند، بیایید با هم نگاهی بیندازیم. با یک سیستم دوربین امنیتی PoE، شما همچنین به کابل های کواکسیال استفاده شده در سیستم های دوربین امنیتی آنالوگ محدود نمی شوید. کابل‌های کواکسیال پهن‌تر از کابل‌های اترنت و سفت‌تر هستند و استقرار سیستم آنالوگ را دشوارتر و انعطاف‌پذیرتر می‌کنند. جدا از کیفیت فیلم، یکی از بزرگترین ایرادات سیستم های دوربین آنالوگ، کابل های مورد نیاز برای عملکرد است. یک کابل برای برق و دیگری برای دسترسی به شبکه استفاده می شود.

سیستم های مدرن تر از دوربین هایی استفاده می کنند که داده ها را به صورت دیجیتالی از طریق کابل اترنت انتقال می دهند. پس از انتخاب دوربین‌های امنیتی و ضبط‌کننده ویدیو، مرحله بعدی این است که نوع کابل دوربین مداربسته را انتخاب کنید که می‌خواهید برق، ویدئو و صدا را در سیستم خود انتقال دهید. مهم است که تفاوت های بین کابل های مختلف دوربین امنیتی را بدانید، بنابراین می توانید کابل مناسب را برای سیستم خود انتخاب کنید.

انواع کابل دوربین مدار بسته نظر بدهید

از زمان توسعه خود در سال 1942، دوربین مدار بسته دستخوش تغییرات شدیدی شده است. در حالی که روزی روزگاری، این فناوری فقط برای مشاهده فیلم زنده مورد استفاده قرار می گرفت، به سرعت به یک سیستم ضبط تبدیل شد که به کاربران اجازه می داد هم داده ها را مشاهده و هم حفظ کنند. امروزه، صاحبان املاک در همه جا از فناوری دوربین مدار بسته برای ساختن سیستم های دوربین های امنیتی ساده و جامع برای ایمنی و آرامش خاطر خود استفاده می کنند. چرا از یک سیستم نظارت بی سیم استفاده نمی کنید و مانند برخی از دوربین های امنیتی خانگی کاملاً بدون سیم نباشید؟ به عبارت ساده، سیستم های دوربین امنیتی PoE قابل اعتمادتر هستند و کمتر در معرض تغذیه های قطع شده هستند. برق PoE به جای مجموعه ای از آداپتورهای دیواری یا باتری، از منبع برق مرکزی تامین می شود.

کابل اترنت در مقابل کابل سیامی

دوربین های امنیتی IP برای ساختمان های جدیدتر با سیم کشی کابل Cat5 یا Cat6 مناسب هستند. در هر انتهای کابل، شما به سادگی کابل ها را جدا می کنید تا از آنها برای اهداف مورد نظر خود استفاده کنید. کابل بزرگتر کابل کواکسیال است که شامل یک هادی مرکزی است که توسط یک لایه عایق احاطه شده است، که توسط یک هادی دوم احاطه شده است که توسط لایه دوم عایق احاطه شده است. کابل کواکسی شما، که دوربین آنالوگ شما را به DVR شما متصل می کند، سیگنال های ویدئویی را از دوربین های شما دریافت می کند. این امکان انتقال داده ها و قدرت را به طور همزمان به دوربین های امنیتی فراهم می کند. سیستم دوربین سیمی سنتی از کابل‌های کواکسیال آنالوگ استفاده می‌کند و تصویری با کیفیت نسبتا پایین‌تر ارائه می‌دهد.:: موضوعات مرتبط: خدمات شبکه , ,
:: بازدید از این مطلب : 766
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 12 فروردين 1401 | نظرات ()

صفحه قبل 1 صفحه بعد